İş Bankası Memur Alımı Gerçekleştirecek

TC İş Bankası Memur Alımı gerçekleştirmek amaçı ile iş ilanları yayınlandı. Yayınlanmakta olan memur alımı iş ilanlarında İş bankası şubelerinde istihdam edilmek üzere Memur alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 01.02.2021, 11:56 02.02.2021, 07:29
İş Bankası Memur Alımı Gerçekleştirecek

İş Bankası Memur Alımı Gerçekleştirecek

TC İş Bankası Memur Alımı gerçekleştirmek amaçı ile iş ilanları yayınlandı. Yayınlanmakta olan memur alımı iş ilanlarında İş bankası şubelerinde istihdam edilmek üzere Memur alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan link üzerinden başvurmaları gerekiyor. Başvuru yapmadan önce İşbankası kariyer sitesine üye olup özgeçmiş oluşturmanız gerekiyor.

https://www.isbank.com.tr/bankamizi-taniyin/memur

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Banka Memuru ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Banka Memuru ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - Banka Memuru ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Banka Memuru ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Banka Memuru ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Banka Memuru ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Banka Memuru ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Banka Memuru ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Banka Memuru ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Banka Memuru ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Banka Memuru ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Banka Memuru ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Banka Memuru ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Banka Memuru ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Banka Memuru ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Banka Memuru ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)