İş bankası Kadrolu Şoför Alımı Gerçekleştirecek

Türkiye İş bankasına şoför Alımı gerçekleştirilmesi için şoför alım ilanı duyurusu yayınlandı. Yayınlanmakta olan personel alımı iş ilanlarında İş bankası bünyesinde görevlendirilmek üzere Şoför alımı gerçekleştirilecek.

Kamu Personeli Alımı 06.03.2021, 16:19
İş bankası Kadrolu Şoför Alımı Gerçekleştirecek

İş bankası Kadrolu Şoför Alımı Gerçekleştirecek

Türkiye İş bankasına şoför Alımı gerçekleştirilmesi için şoför alım ilanı duyurusu yayınlandı. Yayınlanmakta olan personel alımı iş ilanlarında İş bankası bünyesinde görevlendirilmek üzere Şoför alımı gerçekleştirilecek.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Başvuru yapmak isteyen bütün şahısların aşağıda bulunmuş olan link üstünden başvuru yapmaları gerekiyor. Başvuru yapmadan önce İşbankası kariyer sitesine üye olup özgeçmiş oluşturmanız gerekiyor.

https://www.isbank.com.tr/bankamizi-taniyin/sofor

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1.İş Bank Kadrolu Şoför ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2 - İş Bank Kadrolu Şoför ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - İş Bank Kadrolu Şoför ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - İş Bank Kadrolu Şoför ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - İş Bank Kadrolu Şoför ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - İş Bank Kadrolu Şoför ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - İş Bank Kadrolu Şoför ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - İş Bank Kadrolu Şoför ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - İş Bank Kadrolu Şoför ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - İş Bank Kadrolu Şoför ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İş Bank Kadrolu Şoför ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. İş Bank Kadrolu Şoför ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. İş Bank Kadrolu Şoför ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. İş Bank Kadrolu Şoför ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. İş Bank Kadrolu Şoför ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. İş Bank Kadrolu Şoför ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Baba 1 ay önce
İlan veriyosunuz eleman alıyosunuz madem okadar gariban insan çaresiz işe ihtiyacı olan varki ama öyle şartlar koşuyosunuzki. Fakir fukara nasıl girecek bu işe pırlanta gibi gençlerimiz var yani bir işveren ellerinden tutsa ne olur ailesine bi ekmek görürsün olmazmı her kim olursa olsun seçim yaparken mutlaka ahireti düşünsün. Alıyorsanız ehliyeti olan gariban alınki ailesi size dua etsin.