İş Bankası 7 Büro Memuru Alıyor

İşkur ilanıyla Türkiye İş Bankası A.Ş. bünyesine 7 kişi engelli büro memuru alımları için başvurular alınmaya başladı.

Kamu Personeli Alımı 08.02.2019, 19:14
İş Bankası 7 Büro Memuru Alıyor

Türkiye İş Bankası Kocaeli ilindeki şubelerinde işkur üzerinden en az lise mezunu engelli 7 (Yedi) büro memuru alımı yapmak için başvuru tarihlerini duyurdu.

4829378 numarasıyla Kocaeli işkur il müdürlüğü ilanı ile en az lise mezunu 7 büro memuru alımında personeller İş Bankası Kocaeli şubelerine alınacak olup adayların T.C. vatandaşı olması, en az lise veya ticaret meslek Lisesi mezunu olması, yapılacak olan mülakat tarihi itibariyle 30 yaşını doldurmamış olması, engelli olması bedensel, duygusal ve sosyal yeteneklerindeki özürleri nedeniyle çalışma gücünün en az %40 ından yoksun olduğunu sağlık raporuyla belgelemesi, kamu haklarından yoksun bulunmaması, herhangi bir kurum ya da kuruluşa karsı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımaması, erkek adayların askerliklerini yapmış veya muaf olması gerekmektedir.

İlgilenen adayların 07 Mart 2019 tarihine kadar başvurularını işkur hizmet binalarından veya işkur internet sitesi üzerinden yapmaları gerekmektedir. Başvuran adaylar için Kocaeli İşkur İl Müdürlüğünde 12 Şubat 2019 tarihinde görüşme yapılacaktır.

Engelli iş arayan adayların görüşmeye gelememesi durumunda isealim@isbank.com.tr adresine özgeşmiş bırakmaları gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)