İş Bankası 5 Engelli Büro Memuru Alıyor

Türkiye İş Bankası tarafından işkur üzerinden yapılacak alım ile banka bünyesine engelli büro memurları alımı için başvurular alınmaya başladı.

Kamu Personeli Alımı 27.02.2019, 11:03 27.02.2019, 11:08
İş Bankası 5 Engelli Büro Memuru Alıyor

İşkur üzerinden yapılan resmi alımlar ile İş Bankasının Aydın Şubelerinde istihdam edilmek üzere 5 kişi engelli büro memuru alımı yapacak.

Alınacak personellerin alım şartları ve işkur ilan numarası haberimizdedir.

00004844434 işkur ilan numaralı Aydın Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü alımı ile 5 kişi engelli büro memuru alımında adayların T.C. vatandaşı olması, en az lise veya Ticaret Meslek Lisesi Mezunu olması, 30 yaşını doldurmamış olmaları, bedensel, duygusal ve sosyal yeteneklerindeki özürleri nedeniyle çalışma gücünün en az %40 ından yoksun olduğunu sağlık kurulu raporuyla belgelemesi, kamu haklarından yoksun bulunmaması.

Tercihen Aydın merkez, Bozdoğan, Çine, Germencik, Karacasu, Koçarlı, Kuşadası, Kuyucak, Nazilli, Söke, Sultanhisar, Yenipazar/Aydın, Buharkent, İncirliova, Karpuzlu, Köşk, Didim (Yenihisar), Efeler ilçelerinde ikamet etmeleri.

Adayların herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımaması, gerekmektedir.

İş bankası engelli personel alım ilanı ile ilgilenen adayların 20 Mart 2019 tarihine kadar başvurularını işkur hizmet binalarından veya işkur resmi internet sitesi üzerinden yapmaları ve başvuru sonrasında ilanda belirtilen adrese CV (Özgeçmiş) göndermeleri gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@