İş Arayanlar için Fırsat! KPSS Şartsız İnşaat Mühendisi Alımı Yapılacak

İş arayan vatandaşlarımız için yayınlanan KPSS şartsız olarak yayınlanmış olan kamu mühendis alımı ilanları bilgisinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi birimlerine 2 adet inşaat mühendisi alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 08.10.2021, 08:29 09.10.2021, 12:15
İş Arayanlar için Fırsat! KPSS Şartsız İnşaat Mühendisi Alımı Yapılacak

İş Arayanlar için Büyük Fırsat! KPSS Şartsız Olarak İnşaat Mühendisi Alımı Yapılacaktır.

İş arayan insanlar için yayınlanmış olan KPSS şartsız olarak açıklanmış olan kamu mühendis alımı ilanları duyurularında İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesine 2 adet inşaat mühendisi alımı yapılacaktır.

Yayınlanmış olan resmi ilanlar için İSPER kamu memur alımı ilanları için başvuru yapmak isteyenlerin üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun olmaları gerekiyor.


MÜHENDİS ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


Kamu mühendis alımı son başvuru tarihi 11.10.2021 olarak açıklandı.

Bütün adaylar başvuru işlemlerini aşağıda yazılı olan resmi site üzerinden yapacak.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ


KAMU MÜHENDİS ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


İstanbul memur alımı için görev yapmak isteyenlerin 4 yıllık üniversitelerin inşaat bölümünden mezun olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve T.C. vatandaşı olmaları gerekmekte.

Kamu personel alımı için başvuru gerçekleştirecek olanların analitik bir şekilde düşünebilmesi ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Disiplinler arası koordinasyon ve kontrolü sağlayabilmesi ayrıca devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Takım çalışmasına yatkın olması, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve insan ilişkilerinde başarılı olması ayrıca kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Başvuru yapacak olanların kişisel olarak Office programları Word, Excel, PowerPoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olmaları, ilgili mevzuat uyarınca talep edilmesi zorunlu kriterleri karşılaması ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı