İpekyolu Belediyesi Makina Mühendisi Alımı

Makina Mühendisi Alımı yapılması için personel alımı ilanı yayınlandı. yayınlanan ilanlarda İpekyolu Belediyesi başkanlığı kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Makina mühendisi alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 28.11.2020, 12:47
İpekyolu Belediyesi Makina Mühendisi Alımı

İpekyolu Belediyesi Makina Mühendisi Alımı

Makina Mühendisi Alımı yapılması için personel alımı ilanı yayınlandı. yayınlanan ilanlarda İpekyolu Belediyesi başkanlığı kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Makina mühendisi alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İpekyolu Belediyesi Makina Mühendisi Alımı son başvuru tarihi 03.12.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişiler aşağıdaki adrese şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Başvuru Adresi: Hafıziye Mahallesi KazımKarabekir caddesi Serdar 2. sokak No: 3 İpekyolu - VAN

İrtibat Telefonu: 444 71 60

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İpekyolu Makina Mühendisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. İpekyolu Makina Mühendisi Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. İpekyolu Makina Mühendisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. İpekyolu Makina Mühendisi Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. İpekyolu Makina Mühendisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. İpekyolu Makina Mühendisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. İpekyolu Makina Mühendisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. İpekyolu Makina Mühendisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. İpekyolu Makina Mühendisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. İpekyolu Makina Mühendisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. İpekyolu Makina Mühendisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - İpekyolu Makina Mühendisi alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - İpekyolu Makina Mühendisi alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - İpekyolu Makina Mühendisi alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)