İnovasyon Teknoloji Kurumuna 8453 TL Maaş İle Personel Alımı

Kamu kurumuna 8453 Türk Lirası maaş ile yayınlanmış olan KPSS şartsız memur alımı ilanları kapsamında İzmir Büyükşehir Belediyesi içinde görevlendirilmek üzere elektronik ve haberleşme mühendisi alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 18.09.2021, 00:19 19.09.2021, 00:16
İnovasyon Teknoloji Kurumuna 8453 TL Maaş İle Personel Alımı

İnovasyon Teknoloji Kurumuna 8453 TL Maaş İle Personel Alımı

Son dakika mühendis alımı için İzmir belediyesi birimlerinde görev almak isteyenlerin aşağıda belirtilen başvuru şartlarını taşıması gerekiyor.


Başvuru Bilgileri Nedir?


İzmir inovasyon mühendis alımı için son başvuru tarihi 20.09.2021.

Başvuru Mail Adresi: insankaynaklari@unibel.com.tr

Başvuru için yazılı mail adresine fotoğraflı özgeçmişinizi göndermeniz ve başvurduğunuz kadronun ismini belirtmeniz gerekir.


Başvuru Şartları Nedir?


Kamu personel alımı dahlinde istenilen başvuruları yapacak olanların en az 3 yıl aynı pozisyonda özel şirket ya da kamuda iş deneyiminin olması, Türk vatandaşı olması ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.


İzmir belediyesi personel alımları için bütün vatandaşların ileri seviyede İngilizce dil bilgisine sahip olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması, esnek mesai saatlerine uyumlu olması gerekiyor.


Kamu mühendis alımı için başvurmak isteyen adayların üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması, adli sicil kayıtlarının olumlu olması gerekmekte.


Güncel iş ilanları için başvurmak isteyenlerin pyton web tasarım bilgisine sahip olması, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması, solidworks ve auto cad deneyimi olması gerekiyor.


Kamu İstenen Belgeler


Nüfus cüzdanının aslı ile birlikte fotokopisi.

Mezun olunan eğitim kurumunun diploması.

Sürücü belgesinin aslı ile birlikte fotokopisi.

Sağlık Raporu.

Adli sicil belgesi.

Askerlik durum belgesi.

İkametgah Belgesi.

SGK hizmet dökümü.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı