İnönü üniversitesi kamu personel alımı yapacak

Kamu personel alımı yapılması için açıklaması yapılan bilgilerde İnönü üniversitesi hemşire, sağlık personeli ve güvenlik alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 18.12.2021, 13:51 21.12.2021, 00:09
İnönü üniversitesi kamu personel alımı yapacak

İnönü üniversitesi kamu personel alımı için görev almak amacı ile iş başvurusu yapacak olan vatandaşların rektörlük tarafından bildirilmiş olan genel şartlar ve eğitim mezuniyet şartlarını taşımaları zorunludur.


İnönü üniversitesi kamu personel alımı alımı başvuru bilgileri


Park görevlisi alımı için son başvuru tarihi 21.12.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvurular şahsen yapılacak olup, başvuru için istenilen belgelerin, İnönü Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı İdari Personel Bürosuna son başvuru tarihi mesai saati bitimine kadar teslim edilmesi gerekmektedir.

Başvuru kılavuzunu indirmek için tıklayınız


Kayseri ulaşım parkomat görevlisi alımı iş başvuru şartları


Malatya iş ilanları için Hemşirelik, Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri veya Sağlık Memurluğu lisans programlarının birinden mezun olması ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Tıbbi Biyolojik Bilimler, Biyoloji, Moleküler Biyoloji, Moleküler Biyoloji ve Genetik mezunu olmaları ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik önlisans programından mezunu olmaları ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Son başvuru tarihi itibarıyla geçerlilik süresi dolmamış silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı