İnönü Üniversitesi 38 Kamu Personeli Alıyor

İnönü Üniversitesi yayınlamış olduğu ilan ile Yazılı veya sözlü sınav yapılmaksızın KPSS puan sıralaması ile Önlisans ve Lisans mezunu 38 sözleşmeli kamu personeli alımı yapılmaktadır. Son başvuru Tarihi 22 Şubat 2019 olarak duyurulmuştur.

Kamu Personeli Alımı 09.02.2019, 17:10 09.02.2019, 21:10
İnönü Üniversitesi 38 Kamu Personeli Alıyor

İnönü Üniversitesi ( Malatya ) kamu personeli alımı 35 Hemşire, 1 kişi Biyolog ve 2 kişi sağlık teknikeri olarak toplam 38 kişi alınmaktadır. İnönü Üniversitesi Rektörlüğü personel alımına başvuru yapacak olan adayların 657 sayılı Kanunun 48.maddesinde belirtilen şartları taşıması gerekmektedir.

Üniversite 35 kişi Hemşire alımı için başvuru yapacakların Yükseköğretim kurumlarının Hemşirelik, Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri veya Sağlık Memurluğu lisans programlarının birinden mezun olması şartı vardır. Personel alımı 2018 KPSS (B) gurubu puan sıralaması esas alınmak kaydıyla yazılı ve/veya sözlü sınav yapılmaksızın gerçekleşmektedir.

İnönü Üniversitesi 2 Kişi Sağlık teknikeri alımı için adayların Yükseköğretim kurumlarının Radyoloji veya Tıbbi Görüntüleme Teknikleri önlisans programlarının birinden ve Anestezi veya Anestezi Teknikerliği önlisans programından mezun olmak gerekmektedir.

Üniversite 1 kişi Biyolog alımı için adayların Yükseköğretim kurumlarının Fen veya Fen Edebiyat Fakültelerinin Biyoloji lisans programından mezun olmak. Deney Hayvanları kullanımı ve Deney Hayvanlarında Stereotaksik yöntemle deney hayvanlarında alzheimer, parkinson, epilepsi modellerini oluşturma sertifikalarına sahip olması şartları aranmaktadır.

Başvurular şahsen yapılacak olup, başvuru için istenilen belgelerin, İnönü Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı İdari Personel Bürosuna son başvuru tarihi mesai saati bitimine kadar teslim edilmesi gerekmektedir.

İnönü Üniversitesi 38 Kamu Personeli alımı ilan metni için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)