İller bankası 4 Jeofizik Mühendisi Alımı

İller bankası Jeofizik Mühendisi alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanları dahili içinde İller bankası birimlerinde çalıştırılmak üzere 4 adet Jeofizik Mühendisi alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 10.06.2021, 10:51
İller bankası 4 Jeofizik Mühendisi Alımı

4 Jeofizik Mühendisi Alımı


Yayınlanan mühendis alımı ilanına başvurmak isteyen adayların belirtilmiş olan üniversitelerin gerekli bölümlerinden mezun olması ve KPSS puan şartlarını taşımaları gerekiyor.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR


İller bankası 4 adet Jeofizik Mühendisi alımı ilanı son başvuru tarihi 11.06.2021 olarak bildirilmiştir.

İller bankası 4 adet Jeofizik Mühendisi ilanı için aşağıda yazılı olan link üzerinden başvuru yapmanız gerekiyor.

www.ilbank.gov.tr

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR


1. iller bankası 4 Jeofizik Mühendisi yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. iller bankası 4 Jeofizik Mühendisi ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. iller bankası 4 Jeofizik Mühendisi yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.


ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER


1. iller bankası 4 Jeofizik Mühendisi duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. iller bankası 4 Jeofizik Mühendisi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. iller bankası 4 Jeofizik Mühendisi yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)