Ilgaz Öğretmenevi lise mezunu 2 işçi alımı başvuruları başladı

İŞKUR tarafından yayımlanan 11 Aralık tarihli iş ilanlarında Ilgaz Öğretmenevi 2 işçi alımı için güncel ilan yayımladı. Başvuruların başladığı alım duyurusuna başvuru yapacak adaylar İŞKUR il müdürlüğüne giderek ilgili işlemleri gerçekleştirebilecek. Çankırı Ilgaz Öğretmenevi en az lise mezunu işçi alımında bu başvuru yolunu yapamayacak adaylar için herhangi bir kuruma gitmeden çevrimiçi bir şekilde başvuru imkanı da bulunmaktadır.

Kamu Personeli Alımı 11.12.2019, 08:50 11.12.2019, 11:38
Ilgaz Öğretmenevi lise mezunu 2 işçi alımı başvuruları başladı

Çankırı Ilgaz Öğretmenevi en az lise mezunu 2 çocuk bakım elemanı alımı gerçekleştirmektedir. Alımı yapılacak 2 işçi öğretmenevinde ilgili yerlerde istihdam edilecek. Başvuru koşulları açıklanan İŞKUR iş ilanında başvuru için ilan kodu da yayımlandı.

Başvuru tarihi ve şekli;

Ilgaz Öğretmenevi tarafından yayımlanan işçi alımına başvuracak adaylar bugünden itibaren İŞKUR Çankırı il müdürlüğüne giderek şahsen başvuru yapacak. Bunun dışında adaylar İŞKUR e-şube hesabından online bir şekilde işlemleri gerçekleştirebilecek. Bunun için e-devlet şifresi ile Türkiye İş Kurumu online işlem sayfası (e-şube) hesabına giriş yaptıktan sonra iş arama durumu aktif yaparak ilanlara başvurabilecek.

İŞKUR e-şube web sayfasında ilan aramak için kullanıcı profilinin görüntülendiği sayfada yer alan "iş ilanları" sayfasına tıkladıktan sonra ilgili alım duyurusunu kolaylıkla yapabileceksiniz. Bunun için Ilgaz Öğretmenevi çocuk bakıcısı alımı ilan numarası "00005300851" olan kodu, ilan kodu arama kutucuğundan arama yapmanız gerekmektedir. İlanda son başvuru tarihi ise 16 Aralık 2019 olarak belirlenmiştir.

Kura ile alım olacak;

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan sürekli işçi alımında kura ile alım gerçekleştirileceği belirtildi. İlgili ilana başvurular tamamlandıktan sonra 20 Aralık 2019'da Ilgaz Öğretmenevi'nde kura çekimi gerçekleştirilecek. Kuralar saat 11.00 ile 12.00 arasında çekilecektir.

Başvuru şartları;

Yayımlanan alım duyurusuna başvuruda bulunacak adaylar, meslek liselerin çocuk gelişimi ve eğitimi bölümünden mezun olması gerekmektedir. Yalnızca kadın adayların alınacağı ilanda yaş şartı olarak 27 yaş sınırı aranmaktadır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@