İletişim Başkanlığı Personeli Alımı yapacak

İletişim Başkanlığı personel alımı için iş ilanı yayınladı. Yayınlanan ilanda İletişim Başkanlığı birimlerinde görevlendirilmek üzere sözleşmeli olarak 6 adet kamu peroneli alımı yapıalcağı açıklandı.

Kamu Personeli Alımı 04.11.2020, 17:44 05.11.2020, 00:01
İletişim Başkanlığı Personeli Alımı yapacak

İletişim Başkanlığı Personeli Alımı yapacak

İletişim Başkanlığı personel alımı için iş ilanı yayınladı. Yayınlanan ilanda İletişim Başkanlığı birimlerinde görevlendirilmek üzere sözleşmeli olarak 6 adet kamu peroneli alımı yapıalcağı açıklandı.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İletişim Başkanlığı Personel Alımı ilanı son başvuru tarihi 6.11.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuracak olan kişilerhttps://basvuru.iletisim.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru işlemlerini yapmaları gerekiyor.

Resmi ilan linki aşağıdadır.

https://kamuilan.ailevecalisma.gov.tr/ilanDetay.aspx?66b1f9d0-7c61-40e9-a4fe-dee17c71cb23

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İletişim Başkanlığı Personel alımı ilanına başvuracak olan kişilerin Formu istenmektedir ve formu Kurumdan ya da Belediyenin resmi internet sayfası olan www.bodrum.bel.tr üzerinden temin edilecektir.

2. İletişim Başkanlığı Personel alımı ilanına başvuracak olan kişilerin Nüfus kimlik cüzdanı veya kimlik kartlarının orjinali ya da kurumumuz tarafından onaylanmak üzere fotokopisinin olması gerekmekte.

3. İletişim Başkanlığı Personel alımı ilanına başvuracak olan kişilerin diplomaları veya mezuniyet belgelerinin orjinali veya noter tarafından onaylı örneği gerekmektedir. Orijinali gösterilmek kaydıyla fotokopileri belediyemiz tarafından bizzat tasdik edilebilir

4. İletişim Başkanlığı Personel alımı ilanına başvuracak olan kişilerin yabancı Okullardan Mezun olanlar için belirlenmiş olan denklik belgesinin orjinali veyahut noter onaylı örneği gerekmektedir.

5. İletişim Başkanlığı Personel alımı ilanına başvuracak olan kişilerin için askerlikle ilgili her hangi bir ilişiği olmadığına dair yazılı beyanı gerekmektedir.

6. İletişim Başkanlığı Personel alımı ilanına başvuracak olan kişilerin görevlerine sürekli olacak bir şekilde yapmalarına engel olacak her hangi bir durumu olmadığına dair yazılı beyanı gerekmektedir.

7. İletişim Başkanlığı Personel alımı ilanına başvuracak olan kişilerin sürücü ehliyet belgelerinin aslı veyahut noter onaylı örneği gerekmektedir.

8. İletişim Başkanlığı Personel alımı ilanına başvuracak olan kişilerin son 6 ay içerisinde çekilmiş olan 3 vesikalık fotoğraf gerekiyor ve 1 tanesi başvuru formuna yapıştırılması gerekiyor.

9. İletişim Başkanlığı Personel alımı ilanına başvuracak olan kişilerin hangi kadrolara müracaat edeceklerine dair başvuru dilekçesi gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - İletişim Başkanlığı Personel alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - İletişim Başkanlığı Personel alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - İletişim Başkanlığı Personel ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - İletişim Başkanlığı Personel alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)