İlçe Belediyeleri İŞKUR'dan şoför ile 5 daimi işçi alımı

İŞKUR tarafından ilçe belediyeleri 12 Aralık tarihli güncel iş ilanlarında çeşitli kadrolarda daimi işçi alımı için duyuru yayımladı. Merzifon Belediyesi, Geyikli Belediyesi ve Esenköy Belediyesi iş ilanların için yayımlanan duyurularda 5 işçi alınacak.

Kamu Personeli Alımı 12.12.2019, 10:28
İlçe Belediyeleri İŞKUR'dan şoför ile 5 daimi işçi alımı

Kamu grubu sayılan belediyeyeler yapılan güncel iş ilanlarında 3 ilçe belediyesince 5 sürekli işçi alımı duyuruldu. Belediyeler Amasya Merzifon Belediyesi, Çanakkale Geyikli Belediyesi ve Yalova Esenköy Belediyesi olarak açıklandı. Belediyeleri alacağı operatör, şoför, temizlik işçisine alımına başvurular için online müracaat edilmeye başlandı.

Başvurular ne zaman bitecek;

3 ilçe belediyesi tarafından yayımlanan alım duyurularında başvurular başlamış olup 16 Aralık gecesi de dahil olmak üzere 17 Aralık'a girerken bitecek. Online değil de şahsen başvuru yapacaklar için İŞKUR 17.00'da kapandığından bu saate kadar başvuru yapılması önem az etmektedir.

Hangi belediye hangi kadroda alım yapıyor;

Yayımlanan ilanlara göre  Amasya Merzifon Belediyesi 1 şoför, Çanakkale Geyikli Belediyesi 1 beko loder ve Yalova Esenköy Belediyesi 3 temizlik görevlisi alımı gerçekleştiriyor.

Başvuru şekli;

Alım duyurularında tüm başvurular online yapılacaksa aynı yöntemle yapılmaktadır. İş ilanlarını İŞKUR e-şube hesabına e-devlet şifresi ile giriş yaparak görüntüleyebilirsiniz. Bunun için de Merzifon Belediyesi şoför alımı için "00005302029" numarasını, Geyikli Belediyesi beko loder alımı için "00005302161" ilan numarasını ve Esenköy Belediyesi temizlik işçisi alımı için "00005303427" ilan numarasını online müracaatta ilan kodu bölümüne aratarak başvuru yapabileceksiniz. Şahsen başvuru ise ilçelerin bağlı olduğu il veya ilçe müdürlüklüklerine gidilerek yapılacaktır.

Başvuru şartları neler;

Yapılacak tüm başvurularda kadrolar için en az ortaöğretim şartı aranmaktadır. Bunun dışında şoför alımı için C sınıfı ehliyete, beko loder alımı için G sınıfı ehliyete sahip olunması da aranan bir diğer şartlardandır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)