İl Özel İdaresine KPSS Şartsız Muhasebeci Alımı Yapılmaktadır

Burdur İl Özel İdaresi bünyesinde vasıflı personel alımı yapıldığına dair personel alımı ilanı yayımlandı.

Kamu Personeli Alımı 30.04.2019, 15:15
İl Özel İdaresine KPSS Şartsız Muhasebeci Alımı Yapılmaktadır

İŞKUR kamu kurum ve kuruluşlarının dışında kalan istihdam ilanlarını yayımlamaya devam ediyor. İŞKUR aracılığı ile yayımlanan ilanlardan edinilen bilgiler göre Burdur İl Özel İdaresine personel alımı yapılacağı bilgisi kamuoyuna duyurulmaktadır.

Yayımlanan ilanda yer alan bilgilere göre; İl Özel İdare bünyesinde görevlendirilmek üzere vasıflı personel alımı yapılacak olup ilgili personelin muhasebeci olarak hizmet vermesi talep edilmektedir.

Burdur’da İÖİ bünyesinde muhasebeci olarak hizmet vermek isteyen adayların geçici nitelikte yapılacak ve 8 aylık sürecek olan çalışma koşulları için ilanda yer alan özel şartları sağlamaları gerekmektedir.

Muhasebe ve işletmelerde en az 3 yıllık tecrübenin arandığı alımlar için ilgili adayların 4 yıllık eğitim veren Fakültelerin veya Yüksekokulların İşletme, Maliye, İktisat programlarından birinden mezuniyet sahibi olması gerekmektedir.

Başvuru yapmak isteyen adayların en geç 1 Mayıs tarihine kadar Burdur İl Özel İdare Personel Limited Şirketine bizzat başvuru yapmaları gerekmektedir.

Burdur İl Özel İdaresi Personel Alımı İlanı

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)