İl Özel İdaresi ve SYDV’ler 29 Kamu Personeli Alıyor

İl özel idaresi ve 3 il Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları yayınlamış oldkları ilanlar ile 29 kamu personeli alımı yapılmakta olup KPSS şartı bulunmamaktadır.

Kamu Personeli Alımı 01.02.2019, 14:45 01.02.2019, 18:11
İl Özel İdaresi ve SYDV’ler 29 Kamu Personeli Alıyor

Bayburt İl Özel İdaresi 6 kişi alımı yapılacaktır. Alınacak personeller Sekreter, Harita mühendisi, Makine teknikeri ve temizlik elemanı olarak istihdam edilecektir. Kamu personeli alımı için başvurular 4 Şubat 2019 Tarihinde başlayacak olup 5 Şubat 2019 Tarihinde sona erecektir. Adayların şahsen özel idare personele başvuru yapması gerekmektedir.

Saruhanlı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ( Manisa ) 5 kişi ev temizliği ve yaşlı bakım işinde çalışmak üzere 1 kişi Şoför olarak toplam 6 kişi alınacaktır. Başvuru yapacaklar şahsen Saruhanlı SYDV 4 Şubat 2019 Tarihine kadar başvuru yapması gerekmektedir.

Sivas Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı  13 kişi bayan 3 kişi erkek olmak üzere temizlik görevlisi olarak toplam 16 kişi alınacaktır. Erkek adaylar için B sınıfı sürücü belgesi şartı vardır. Müracaatlar 8 Şubat 2019 Tarihine kadar şahsen Sivas SYDV’ye yapıalcaktır.

Tire Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ( İzmir ) 1 kişi Hasta ve yaşlı bakım elemanı alımı yapılmaktadır. Başvuru yapacakların şahsen 11 Şubat 2019 Tarihine kadar Tire Sosyal Yardımlaşma vakfına başvuru yapması gerekmektedir. 

Bayburt İl Özel İdaresi personel alımı ilan metni için tıklayınız.

Saruhanlı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ilan metni tıklayınız.

Sivas Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ilan metni tıklayınız.

Tire Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ilan metni tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Nihat akka 2 yıl önce
İşsizlik için mucadele
Emine kuruoglu 2 yıl önce
Yaş şartı varmı