İl Özel İdaresi ve Belediyeler Kamu Personeli Alıyor

Belediye Başkanlıkları ve İl özel idaresi yayınlamış oldukları ilanlar ile en az ilköğretim mezunu KPSS şartsız 6 kamu personeli alımı yapılmaktadır.

Kamu Personeli Alımı 06.02.2019, 19:29
İl Özel İdaresi ve Belediyeler Kamu Personeli Alıyor

Kahta Belediyesi ( Adıyaman ) 1 kişi Şoför olarak alınacaktır. Kahta Belediyesi sınırları içerisinde görev yapacak personelin en az B sınıfı ehliyete sahip olması gerekmektedir. Kamu personeli alımı için başvurular 11 Şubat 2019 Tarihinde başlayacak olup 12 Şubat 2019 Tarihinde sona erecektir. Belediye personel alımına başvurular şahsen Kahta Belediye başkanlığına yapılacaktır.

Selendi Belediyesi ( Manisa ) 1 kişi Daimi statüde Greyder operatörü alımı yapılmaktadır. Belediye personel alımına başvuru yapacak olan adayların en az G sınıfı ehliyete sahip olması gerekmektedir. Personel alımı için adaylar başvurularını 10 Şubat 2019 Tarihine kadar Selendi Belediyesi yazı işleri müdürlüğüne şahsen yapacaklardır.

Eskişehir Büyükşehir belediyesi birimi olan ESPARK bekoloder ve ekskavatör operatörü olarak istihdam edilecek 3 kişi alımı yapılmaktadır. Personel alımında adayların operatör belgesine ve ehliyetine sahip olması gerekmektedir. Başvuruların şahsen 7 Şubat 2019 Tarihine kadar yapılması gerekiyor.

İl özel idaresi ( Şırnak ) İdarenin uygun gördüğü yerlerde çalıştırılmak üzere 1 kişi şoför olarak alınacaktır. Özel idare personel alımına başvuru yapacakların en az B sınıfı ehliyete sahip olması gerekmektedir. Başvuruların 8 Şubat 2019 Tarihine kadar şahsen Özel idare personele yapılması gerekmektedir.

Kahta Belediyesi personel alımı ilan metni için tıklayınız.

Selendi Belediyesi personel alımı ilan metni için tıklayınız.

Eskişehir Büyükşehir belediyesi personel alımı ilan metni için tıklayınız.

Şırnak İl özel idaresi personel alımı ilan metni için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (3)
Samet amak 2 yıl önce
Kazıyıcı yükleyici ehliyetim ve b sınıfı ehliyet im var iş arıyorum
Samet amak 2 yıl önce
Kazıcı yükleyici ehliyetim var

05330378239
Nihat akka 2 yıl önce
E sınıfı ehliyetim var bilgisayar belgem var ateşleyici belgem var patlayıcı madde belgem ve tecrübem var ..iş arıyorum