İl Özel İdaresi Müdürlüğü 5897 TL Ücret İle İşçi Alımı

Yayınlanmış olan güncel tekniker alımı ilanları bilgilerinde Afyonkarahisar İl Özel İdaresi kurumu birimlerinde çalıştırılmak üzere bilgisayar teknikeri alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 25.09.2021, 00:22 27.09.2021, 08:59
İl Özel İdaresi Müdürlüğü 5897 TL Ücret İle İşçi Alımı

Güncel tekniker alımı ilanları için başvuru düzenleyeceklerin bilgisayar işletim sistemlerinin kurulumu, güncellenmesi hakkında deneyimli olması ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.


Başvuru Bilgileri Nedir?


Kamu tekniker alımı ilanları son başvuru tarihi 27.09.2021.

Başvuru Adresi: Dörtyol Mahallesi Çobanlı Yolu Küme Evler No: 1 Afyonkarahisar

Bilgisayarcı alımı resmi ilan belgesi aşağıda bulunuyor.


Başvuru Şartları Nedir?


Son dakika tekniker alımı ilanları kapsamı içinde başvuru sahiplerinin network alt yapıları hakkında bilgi sahibi olmaları ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.


Kamu iş ilanları kapsamı içinde çalışmak isteyenlerin elektronik ortam uygulamaları konusunda tecrübe sahibi olmaları ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.


Belediye personel alımı dahilinde görevlendirilmek isteyenlerin kablolama, program kurulumu konularında deneyimli olmaları ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.


Kamu kurumu duyuruları için gerekli olan işlemleri yapacakların 2 yıllık yüksekokulların bilgisayar programcılığı bölümü mezunu olmaları ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı