İl Özel İdaresi KPSS’siz Bekçi Alımı Yapıyor

Yayımlanan kamu hizmeti bekçi alımı ilanına göre KPSS şartsız İl Özel İdaresi Müdürlüğünde istihdam edilmek üzere bekçi alımı yapılacağı duyuruldu. Son gün olan bekçi alımı başvuru şartları ve detayları…

Kamu Personeli Alımı 23.08.2019, 00:01 23.08.2019, 17:03
İl Özel İdaresi KPSS’siz Bekçi Alımı Yapıyor

İl Özel İdaresi tarafından yayımlanan ilana göre kamu kurum ve kuruluşlarında hizmet etmek üzere ihtiyaç duyulan bekçi kamu personeli alımı ilanı yayımlanmıştır. Yayımlanan ilana göre Siirt İl Özel İdare Müdürlüğünde istihdam edilecek bekçi alımlarına ilişkin olarak genel ve özel şartlar aşağıdadır.

Bekçi Alımı Başvuru Şartları Neler;

Siirt İl Özel İdare Müdürlüğü tarafından bekçi alımı başvuruları için ilgili adaylar; Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olması, Kamu haklarından mahrum olmaması, 41 yaşından gün almamış olması, Sosyal Güvenlik Kurumlarından her hangi bir şekilde emekli olmamış ve emekli aylığı bağlanmamış olması, 10 yıl köy korucusu olarak hizmet etmiş olması, Siirt İl sınırları içerisinde ikamet ediyor olması gerekmektedir.

Başvuruda bulunacak adayların son başvuru tarihi olan 23 Ağustos 2019 tarihi mesai bitimine kadar Siirt İl Özel İdaresi Müdürlüğünde şahsen başvuru yapması gerekmektedir.

Bekçi alımı başvurusu detayı için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)