İl Özel İdaresi Bünyesine İnşaat Mühendisi Alımı

İnşaat Mühendisi Alımı yapılması için resmi ilan yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Muş özel idaresi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet İnşaat Mühendisi alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 10.12.2020, 09:10 10.12.2020, 10:30
İl Özel İdaresi Bünyesine İnşaat Mühendisi Alımı

İl Özel İdaresi Bünyesine İnşaat Mühendisi Alımı

İnşaat Mühendisi Alımı yapılması için resmi ilan yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Muş özel idaresi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet İnşaat Mühendisi alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Muş özel idaresi İnşaat Mühendisi alımı ilanı son başvuru tarihi 11.12.2020 olarak açıklanmıştır.

1 - Başvuru yapmak isteyen kişilerin  Muş İl Özel İdaresi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne ŞAHSEN teslim etmeleri gerekmektedir.

2 - Posta ve e-mail yoluyla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Resmi ilanın kılavuz linki aşağıdadır.

https://kamuilan.ailevecalisma.gov.tr/ilanDetay.aspx?e5883666-2493-454f-921b-2616ef654d07

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Muş özel idaresi İnşaat Mühendisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Muş özel idaresi İnşaat Mühendisi Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Muş özel idaresi İnşaat Mühendisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Muş özel idaresi İnşaat Mühendisi Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Muş özel idaresi İnşaat Mühendisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Muş özel idaresi İnşaat Mühendisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Muş özel idaresi İnşaat Mühendisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Muş özel idaresi İnşaat Mühendisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Muş özel idaresi İnşaat Mühendisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Muş özel idaresi İnşaat Mühendisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Muş özel idaresi İnşaat Mühendisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Muş özel idaresi İnşaat Mühendisi alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Muş özel idaresi İnşaat Mühendisi alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Muş özel idaresi İnşaat Mühendisi alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)