İl Özel İdaresi 8 Unvanda 20 Kamu İşçisi Alımı

İl Özel İdare Müdürlüğü tarafından yayınlanan ilanlar kapsamında 8 unvanda istihdam edilmek üzere 20 kamu işçisi alımı ilanı vermiştir. İlgili adaylar için detaylar haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 19.02.2020, 14:15 19.02.2020, 15:32
İl Özel İdaresi 8 Unvanda 20 Kamu İşçisi Alımı

Duyurulan ilana göre Özel İdare Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere 8 unvanda 20 kamu işçisi alımı yapılacağı duyurulmuştur. İlgili adayların başvuru şartları ve unvanları aşağıda verilmiştir.

Alım yapılacak unvanlar ve sayılar; 1 kişi motor ustası, 1 kişi finişer operatörü, 1 kişi silindir operatörü, 1 kişi su tesisat ustası, 3 kişi operatör, 5 kişi şoför, 2 kişi düz işçi ve 1 kişi ise kaporta ustası olarak alınacağı ilan edilmiştir. Sayılara göre ilanların ehliyet ve sertifikalarının olmaları gerekmektedir.

Alınacak personeller Burdur İl Özel İdare Müdürlüğünde istihdam edileceği duyurulmuş olup başvuru şartları neler; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, 18 ila 45 yaş aralığında bulunması, En az ilköğretim mezunu olması, Ustalık belgeleri ve istenilen belgelerin olması ve kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

Başvurular başlamış olup 20 Şubat 2020 tarihine kadar Müdürlüğün Personel LTD şirketi üzerinden yapılmaktadır. İlgilenen adaylar için kılavuzu detaylıca inceleyiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Sinan celik 1 yıl önce
Erzincandan kayıt olabilirmiyiz