İl Özel İdaresi 4 Farklı Unvanda 14 İşçi ve Bekçi Alıyor

Yayımlanan kurum dışı ilan ile İl Özel İdare Müdürlüğü tarafından istihdam edilmek üzere 14 daimi işçi alımı ve bekçi alımı ilanı yayımlamıştır. İlgili adaylar en az lise mezunu olması gerekmekte olup başvuru şartları ve detayları haberimiz ekinde…

Kamu Personeli Alımı 30.10.2019, 18:21 30.10.2019, 19:52
İl Özel İdaresi 4 Farklı Unvanda 14 İşçi ve Bekçi Alıyor

Kurum dışı iş ilanları ile İl Özel İdare Müdürlüğünde istihdam edilmek üzere en az lise mezunu, bahçıvan alımı, aşçı alımı , temizlik işçisi alımı ve silahsız güvenlik görevlisi alımı yapılmaktadır. İlana başvuru yapacak adaylar için aşağıda istenilen belgelerle birlikte şahsen başvuruda bulunmanız gerekmektedir.

Başvuruda bulunacak adaylardan istenilen ortak belgeler neler; Sağlık raporu, Nüfus cüzdan fotokopisi, erkek adaylar için terhis belgesi, diploma fotokopisi, adli sicil kaydı, 4 adet fotoğraf, temizlik görevlisi alımı için hijyen belgesi, bekçi alımı için silahsız özel güvenlik sertifikası ve başvuru dilekçesi isteniyor.

Başvurular başlamış olup son başvuru 1 Kasım 2019 olarak ilan edilmiştir. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar Karaman İl Özel İdare Müdürlüğüne şahsen başvuru yapmaları gerekiyor. Aşağıda unvan dağılımlarına göre ilan metni verilmiştir.

Temizlik görevlisi alımı metni aşağıda resimli olarak verilmiştir.

.

Bahçıvan alımı iş başvurusu metni aşağıda resimli olarak verilmiştir.

Aşçı alımı başvuru metni aşağıda verilmiştir.

Silahsız özel güvenlik görevlisi Bekçi Alımı başvuru metni aşağıda resimli olarak verilmiştir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)