İl Özel İdare Müdürlüğü Kamu Personel Alımı

Kamu İş ilanı bilgisi içinde Amasya iş ilanları geneli içinde Amasya İl Özel İdare Müdürlüğü birimlerinde çalıştırılmak için harita teknikeri alımı, makine mühendisi alımı, inşaat mühendisi ve maden mühendisi alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 01.07.2021, 16:06 11.08.2021, 12:32
İl Özel İdare Müdürlüğü Kamu Personel Alımı

İl Özel İdare Müdürlüğü Kamu Personel Alımı

Amasya İl Özel İdare 12 Kümes Bakım İşçisi alımı ilanı için başvuracak olan bütün adayların ilan bilgileri içinde belirtilmiş olan bütün mezuniyet şartlarını ve özellikleri taşıması gerekiyor.


BAŞVURU BİLGİLERİ


Amasya İl Özel İdare 12 personel alımı ilanı son başvuru tarihi 05.7.2021 olarak açıklanmıştır.

Amasya İl Özel İdare 12 personel ilanı için başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan İŞKUR linki üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

İŞKUR sitesinin İŞ İLANLARI kısmında İŞYERİ ÜNVANI kısmına AMASYA İLÖZEL İDARE yazın ve ARA butonuna basınız.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞART BİLGİLERİ


Amasya İl Özel İdare yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

Amasya İl Özel İdare yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

Amasya İl Özel İdare istihdamı ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

Amasya İl Özel İdare istihdamı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

Amasya İl Özel İdare duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

Amasya İl Özel İdare iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı