İl Özel İdare Müdürlüğü Daimi İşçi Alıyor! Lise Mezunlar

Yayımlanan güncel iş ilanlarıyla İl Özel İdare Müdürlüğü uhdesinde istihdam edilmek üzere daimi işçi alımı yapılacağı duyuruldu. Özel İdare Müdürlüğü daimi işçi alımı genel ve özel şartları neler, kimlerin başvuruları kabul…

Kamu Personeli Alımı 04.10.2019, 01:50 04.10.2019, 15:41
İl Özel İdare Müdürlüğü Daimi İşçi Alıyor! Lise Mezunlar

İlan ile İl Özel İdare Müdürlüğü daimi işçi kamu personeli alımı ilanları kamu kurum ve kuruluşlarında devam ederken bu alımlara Özel İdare Müdürlüğümde katılarak daimi işçi alımı yapacağını duyurdu.

Özel İdare Müdürlüğü yayımlamış olduğu ilanda başvuru şartları da belli oldu. Emekli olmaması, tam teşekküllü hastaneden yüzde %40 üzeri engelli raporu olmuş olması, 39 yaşından gün almamış olması, engel durumunun büro ve çevre temizliğinde engel teşkil etmemiş olması gerekiyor.

Yayımlanan ilanda Tunceli de ikamet eden adayların başvuracağı ilana başvurular yarın 4 Ekim 2019 bugün başlamıştır. Son başvuru tarihi ise 10 Ekim 2019 olarak belirlenmiştir.

İlgili adayların başvuru adresi ise ilana başvurmak isteyen adaylar Atatürk Mahallesi Valilik Yanı Özel İdare Hizmet Binası Kat:2 açık adresine müracaat etmeleri gerekiyor.

Tunceli İl Özel İdare Müdürlüğü daimi engelli temizlik işçisi alımı için tıklayın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Isa ari 1 yıl önce
Hem mileti 30 yaşindan sonra ije almiyorsunuz hemde 45 yasindaki insanlari emekli etmiyorsunuz siz neiciyonuz kardejim insanlarla dalkami geciyorsunuz