İl Özel İdare Müdürlüğü 69 Kamu İşçisi Alımı

Yayımlanan ilan kapsamında Özel İdare Müdürlüğünde istihdam edilmek üzere ilkokul, lise, önlisans ve lisans mezun adaylar arasından 69 kamu işçisi alımı yapılacaktır. Tüm detaylarıyla haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 25.12.2019, 00:45
İl Özel İdare Müdürlüğü 69 Kamu İşçisi Alımı

İlan kapsamında Özel İdare Müdürlüğünde istihdam edilmek üzere 15 unvanda 69 kamu işçisi alımı yapılacağı duyurulmuştur. Alınacak personeller 4857 sayılı iş kanununa göre istihdam edilecek olup ilanda öğrenim durumu ve unvanlara göre sertifikalar istenmekte olup aşağıda verilen kılavuzu detaylı şekilde incelemenizde fayda bulunmaktadır.

Alınacak personellerin kadro dağılımı; Beden işçisi 22 kişi, güvenlik görevlisi 3 kişi, harita teknikeri 4 kişi, inşaat teknikeri 8 kişi, elektrik teknisyeni 2 kişi, istatistikçi 1 kişi, büro görevlisi 2 kişi, silindir operatörü 3 kişi, yükleyici loder operatörü 2, beko loder operatörü 1 kişi, inşaat ustası 3 kişi, kaloriferci 1 kişi, kamyon şoförü 13 kişi, otobüs şoförü 1 kişi ve çöp toplama işçisi 2 kişi olarak toplam 69 sürekli işçi alımı yapılacağı ilan edilmiştir.

İlgili adayların başvuruları iş talep dilekçesi ile ve istenen belgelerle birlikte Afyonkarahisar İl Özel İdaresi İnsan Kaynakları ve Eğitimi Müdürlüğüne 27 Aralık 2019 tarihi bitimine kadar şahsen yapmaları duyurulmuştur.

Başvuru yapacak adaylar en az ilköğretim en fazla lisans mezunu olması ve her alan için istenen sertifikalara sahip olmaları gerekmekte olduğu ilan kılavuzunda yer almaktadır.

Afyonkarahisar Özel İdare Müdürlüğü sürekli işçi alımı kılavuzunu tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (14)
r hanıfe kazancı 1 yıl önce
Hangı sehırler
Gülseren 1 yıl önce
Sadece afyonmu ya
Arif 1 yıl önce
Başvuru nereden yapıoyuz
Seyithan özbek 1 yıl önce
Lise mezunuyum
Mehmet Ekik 1 yıl önce
Başvuru nasıl nerde yapcaz bilgi verir misiniz
D 1 yıl önce
Dayısı olanın borusu ötecegi yerdir hep torpil yok derler ama torpilin kıralı var
Hamza kalkan 1 yıl önce
Basvurular nerden yapiliyor
Haydar 1 yıl önce
IL ozel I dare ilköğretim mezunum canklrl 05364885078
faruk yılmaz 1 yıl önce
kabul ediyorum
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın