İl Milli Eğitim Müdürlüğü KPSS Şartsız Kamu İşçisi Alımı

İŞKUR resmi internet sitesi üzerinde yayınlanan personel alımı ilanında Çorum İl Müdürlüğü’nde görevlendirmek üzere 4 kamu işçisi alımı yapılacağı açıklandı.

Kamu Personeli Alımı 28.02.2019, 02:00
İl Milli Eğitim Müdürlüğü KPSS Şartsız Kamu İşçisi Alımı

Çorum İl Milli Eğitim Müdürlüğü, beden işçisi (genel) kadrosunda istihdam etmek üzere daimi işçi statüsünde toplamda 4 kamu personeli alımı yapacaktır.

Başvuru yapmak isteyen adayların son başvuru tarihi olan 4 Mart 2019 tarihine kadar 00004854002 iş ilan numarasıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü 4 beden işçisi alımında adaylarda aranan şartlar arasında; en az ilköğretim mezunu olmak, en az 18 en fazla 40 yaşında olmak yer almaktadır.

Adaylarda Kamu Personeli Seçme Sınavı da dahil olmak üzere herhangi bir sınav şartı aranmamaktadır. İstihdam edilecek olan personeller, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı hizmet binası ve okullarda temizlik işlerinde çalıştırılacaktır. Adayların en az 5 yıl süre zarfınca nakil talebinde bulunmaması da adaylarda aranan şartlar arasında yer almaktadır.

4 Kamu işçisi alımı ilanına sadece Kişisel Durumu "Eski Hükümlü" veya "TMY (Terörle Mücadelede Yaralanan)" olan adayların başvurusu kabul edilecektir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)