İl Milli Eğitim Müdürlüğü 6 Kamu Personeli Alımı

Türkiye İş Kurumu tarafından yayınlanan ilan kapsamında Sinop İl Milli Eğitim Müdürlüğünde istihdam edilmek üzere 6 kamu işçisi alımı yapılmaktadır. İlgili adaylar için ilan numaraları ve detaylar haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 28.01.2020, 00:01
İl Milli Eğitim Müdürlüğü 6 Kamu Personeli Alımı

Milli Eğitim Bakanlığı uhdesinde bulunan Sinop İl Milli Eğitim Müdürlüğünde istihdam edilmek üzere İŞKUR üzerinden 6 kamu işçisi alımı yapılacağı duyurulmuş olup başvurular başlamıştır. Başvuruları başlayan 3 büro memuru alımı ve 3 kamu işçisi alımı ile toplam 6 kişilik kontenjan bulunmaktadır.

İŞKUR iş ilanları ile en az ilkokul mezunu 6 kamu işçisi alımı için başvuruda bulunacak adayların 3 büro işçisi alımına Engelli kadrosundan başvurular kabul edilirken 3 kişilik temizlik işçisi kadrosuna ise TMY olanların başvuruları kabul edileceği ilan edilmiştir.

Büro memuru İŞKUR iş ilan numarası 00005371916 numaraya ve temizlik işçisi İŞKUR iş ilan numarası ise 00005371885 numara ile 31 Ocak 2020 tarihine kadar başvurular online olarak kabul edilmektedir. Alınacak kamu personelleri Sinop İl Merkez ve İlçelerinden başvurular alınacağı duyurulmuştur.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Zinet Gövez 1 yıl önce
Ben bir şehit kızıyım bir iş verin şehit evladinizim kıradayim temizlik olsun hiç fark etmez