İl Emniyet Müdürlüğü Büro İşçisi ve Personel Alımı

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından Türkiye’nin çeşitli yerlerinde personel istihdam edebilmek amacıyla iki farklı istihdam ilanı yayımladı.

Kamu Personeli Alımı 19.08.2019, 15:10
İl Emniyet Müdürlüğü Büro İşçisi ve Personel Alımı

Kurum ve kuruluşların bünyelerinde devam eden personel alımı ve işçi alımı süreçleri ilgili adayların ve istihdam edilmek üzere beklentide olan vatandaşların bilgisine sunulurken, yayımlanan ilanlar ile hem başvuru süreci hem de başvuru şartları hakkında da detaylar kamuoyunun bilgisine sunuluyor.

Yayımlanan son ilanlarda yer alan bilgilere göre İl Emniyet Müdürlüğü bünyesinde farklı unvan ve kontenjan sayıları ile alımların yapılacağı açıklandı.

Yapılan duyuru metnindeki bilgilere göre İl Emniyet Müdürlüğü ilgili personel alımlarını ve işçi alımlarını Türkiye geneli yapacak olup, bir kişilik kontenjanı ise Mersin kentinde görevlendirilmesi planlanan adaya ayırmaktadır.

Türkiye geneli olarak çıkılan ilanlarda 2 açık pozisyon bulunurken, verilen unvan bilgilerinde ise alımların Büro İşçisi unvanı ile gerçekleştirileceği açıklandı.

Kura Yeri olarak Diyarbakır İl Emniyet Müdürlüğü Ana Hizmet Binası Şehit Ahmet Alp TAŞDEMİR Konferans Salonu 1. Kat, adresi ilan edilirken alımların kura şeklinde sonuçlandırılacağı ve ilgili kuranın da; 28.08.2019 saat 11:00 - 12:00 arası yapılacağı ilan edilmektedir. Başvuru sonucunda hak kazanan adaylar Diyarbakır kentinde görevlendirilecektir.

Türkiye Geneli olarak çıkılan İl Emniyet Müdürlüğü personel alımına başvuru yapacak olan adayların ilköğretim mezuniyetine sahip olmaları gerekmektedir. Adayların başvuru sürecini 00005112110 numaralı İŞKUR ilanından takip etmeleri gerekmektedir.

Ayrıca  Mersin ili ile sınırlı olmak üzere çıkılan ilanların ise Temizlik Görevlisi unvanı ile tek kişilik yapılacağı açıklanmış olup, başvuru yapacak olan adayların 00005112253 numaralı İŞKUR ilan numarasından başvurularını gerçekleştirmeleri mümkün olmaktadır.

Detayları ile açıklanan istihdam ilanına yapılan başvurular sonucunda İŞKUR tarafından oluşturulacak listeden 02.09.2019 tarihinde saat: 10:00' da Mersin Emniyet Müdürlüğü limonluk mahallesinde bulunan yeni hizmet binası 7. katında noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)