İki Büyükşehir Belediye Başkanlığı 315 Personel Alıyor

Yayımlanan ilanlara göre İki Büyükşehir Belediye Başkanlıkları 315 Daimi Güvenlik görevlisi alımı ve geçici kasap alımı yapacağını duyurdu. Başvuru şartları, yaş şartı ve özel şartlar neler, detaylarıyla haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 21.07.2019, 01:17 21.07.2019, 09:39
İki Büyükşehir Belediye Başkanlığı 315 Personel Alıyor

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı ile Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığına ve İlçe Belediyelerinde istihdam edilmek üzere 25 – 40 yaş aralığında tercihen lise mezunu daimi 85 güvenlik görevlisi personeli alımı yapacağını duyurdu. İlgili adayların başvuru şartları nasıl başvuru yapacakları haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Başvuruda bulunacak adaylar için özel ve genel şartlar; Adaylar için silahlı güvenlik sertifika belgesinin olması, erkek adayların askerlikle ilişiğinin olmaması, tercih edilen 1 yıl deneyim sahibi olması ve vardiyalı çalışma sistemine yatkın olması aranmakta olup aşağıda sırasıyla verdiğimiz çalışma prensiplerine uygun çalışacak ve güvenlik görevlileri kamu personeli alımı yapılacaktır.

Disiplinli ve sorumluluk bilinci sahipleri, Esnek ve zamanlı vardiyalı çalışa bilmeniz, engelinizin bulunmaması, Askerlikle ilişiğinizin olmaması, Antalya il sınırları içerisinde ikamet ediyor olan 85 güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır. Alımlar Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı 82 kişi Serik Belediye Başkanlığı 1 kişi ve Manavgat Belediye Başkanlığı ise 2 kişi olmak kaydı ile toplamda 85 güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır.

Adayların başvuru adresi Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığına şahsen yapılmakta olup 23 Temmuz 2019 tarihinde sona erecektir.

Antalya Belediye Başkanlığı güvenlik görevlisi personeli alımı kılavuzu için tıklayınız.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığı yayınlanan iş ilanına göre 270 kasap personel alımı sınav şartı aranmaksızın alım yapılacağı duyuruldu. Alımlar başlamış olup 25 Temmuz 2019 tarihinde aşağıda belirtilen adrese online olarak başvuruda bulunabilirsiniz.

270 kasap alımı şartları; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Milli Eğitim Bakanlığı MEB usta kasaplık kursu belgesi sahibi olması, küçük ve büyük baş hayvan kesimi kursu belgesine sahip olanlar, et ürünleri işlemeciliği ustalık belge sahibi veya saymış olduğumuz her hangi bir sertifikası olanlar başvuruda bulunabilirler.

İstihdam edilecek kasap alımı personeli geçici olup kısa süreliğine Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığında kurban bayramı öncesi ve bitimine kadar görevlendirileceklerdir.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığı kasap alımı kılavuzu için tıklayın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (10)
Kamu yönetimi mezunuyum 1 yıl önce
Kamu yönetimi mezunuyum kamu yönetimi mezunlarına kadro açılmasını istiyoruz Kamu yönetimi mezunlarına ağırlık verilmelidir sesimizi duyun artık lütfen destek verin arkadaşlar farklı kurumlarda farklı alan sınavları açılmasını bekliyoruz lütfen destek olun bizlere farklı kurumlarda farklı kadrolar açılmalıdır müfettişlik uzmanlık müsteşarlık müdürlük şube müdürlüğü oda başkanlığı genel başkanlık denetmenlik daire başkanlığı bölge müdürlüğü danışmanlık hakimlik kaymakamlık başdanışmanı başdenetçi gibi sınavlar açılmalıdır lütfennnnnnnnn gerçekten bekliyoruz lütfennnnnnnnn
Gökhan 1 yıl önce
Merhaba; Kpss 58 aldım nasıl başvuruda bulunabilirim?
Adana 1 yıl önce
Güvenlik alımı bekliyoruz adanaya
Eylül 1 yıl önce
46 yasa cekseniz olmazmi
Citizen 1 yıl önce
Ulan alayı yatıyor belediyenin o yatanları alda bekçi yap yok bana oy lazım eyyy CHP akp den farksızsın batsın memlekette koltuklar sağlam kalsın yuhhh
Citizen 1 yıl önce
Ulan alayı yatıyor belediyenin o yatanları alda bekçi yap yok bana oy lazım eyyy CHP akp den farksızsın batsın memlekette koltuklar sağlam kalsın yuhhh
Caner kutlu 1 yıl önce
İlk okul mezunuyum 15 yıldır uzunyol şöförlük yapmaktayım
Sultan 1 yıl önce
Evet kasap aliyo sadece kurban bayrami birrinci gun calisacak aksami isine son
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın