İhracatçılar Birliği 6 Kamu Personeli Alımı

İhracatçılar Birlikleri Genel Sekreterliği yayınladığı ilana göre mülakat sınavı ile 6 idari memur ve uzman alımı yapılmaktadır. Başvuru tarihi, şartları ve tüm detayları ile haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 30.01.2020, 00:48
İhracatçılar Birliği 6 Kamu Personeli Alımı

Akdeniz İhracatçılar Birliği Genel Sekreterliği tarafından yayınlanan ilan kılavuzuna göre 6 idari memur ve uzman alımı yapılacağı duyuruldu. Yayınlanan ilan kılavuzuna göre 1 idari memur alımı ve 5 uzman yardımcısı alımını sözü sınav ile alınacağını duyurdu.

İlgilenen adaylar için kılavuzda belirtilen belgeleri Akdeniz İhracatçılar Birlikleri Genel Sekreterliği adresine 28 Şubat 2020 tarihine kadar şahsen veya posta yolu ile başvuruda bulunabilirsiniz.

Başvuru genel şartları; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Askerlik hizmetini yapmış, ertelemiş veya muaf olması, 18 yaşını bitirmiş olması, 35 yaşını doldurmamış olması, daha önce TİM veya Birliklerde 4857 sayılı iş kanunun 25 inci maddesinin birinci ve ikinci bendinde belirtilen nedenlerle sözleşmesi feshedilmemiş olması ve başvuru adresi ile kılavuz aşağıda verilmiştir.

Akdeniz İhracatçı Birlikleri personel alımı ilan kılavuzunu tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@