İçişleri Bakanlığı Memur Alımı İlanları

İçişleri Bakanlığı resmi olarak kamu personel alımı ilanları yayınlayarak Göç İdaresi Genel Müdürlüğü memur alımı kapsamında kamu kurum bünyesinde görevlendirilmek üzere 10 bilişim personel alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 29.07.2021, 00:08 01.08.2021, 09:54
İçişleri Bakanlığı Memur Alımı İlanları

Bakanlık personel alımı iş ilanları kapsamında başvuru gerçekleştirecek olan bütün kişilerin tüm başvuru şartlarını karşılaması gerekmekte.


Bakanlık Personel Alımı Başvuru Bilgileri Nedir?


Kamu ilanları son başvuru tarihi 1.08.2021 olarak bildirildi. Başvuru için aşağıda yazılı olan internet adresi üstünden başvuru yapılması gerekiyor.

https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr


Kamu Personel Memur Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?


1.    Resmi memur alımı ilanı için başvuracakların TC vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2.    İçişleri personel alımı ilanı için başvurmak isteyen bütün kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunuyor.

3.    Bilişim personeli iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.


Personel  Alımı İstenen Belgeler Nelerdir?


•    Memur alımı içişleri kurumu için duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

•    Bilişim personeli alımı göç İdaresi memur ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

•    İçişleri bakanlığı ilanı için yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı