İçişleri Bakanlığı Bilişim personeli Alımı

Bakanlık bünyesine personel alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Ankara iş ilanları özelinde İçişleri bakanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere 12 adet sözleşmeli bilişim personeli alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 24.11.2020, 09:57 25.11.2020, 09:15
İçişleri Bakanlığı Bilişim personeli Alımı

İçişleri Bakanlığı Bilişim personeli Alımı

Bakanlık bünyesine personel alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Ankara iş ilanları özelinde İçişleri bakanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere 12 adet sözleşmeli bilişim personeli alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İçişleri bakanlığı bilişim personeli alımı ilanı son başvuru tarihi 29.11.2020 olarak açıklanmıştır.

Yayınlanmış olan İlanlara başvuru yapmak isteyen adaylar www.icisleri.gov.tr sitesinde bulunan 2020 yılı Sözleşmeli Bilişim Personeli Sınavı Başvuru Formu’ na, ilgili sınav duyurusu bölümünde yayınlanacak başvuru linki aracılığıyla e-Devlet şifresi ile erişip elektronik ortamda gerçekleştireceklerdir.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İçişleri Bakanlığı Bilişim personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. İçişleri Bakanlığı Bilişim personeli Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. İçişleri Bakanlığı Bilişim personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. İçişleri Bakanlığı Bilişim personeli Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. İçişleri Bakanlığı Bilişim personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. İçişleri Bakanlığı Bilişim personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. İçişleri Bakanlığı Bilişim personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. İçişleri Bakanlığı Bilişim personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. İçişleri Bakanlığı Bilişim personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. İçişleri Bakanlığı Bilişim personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. İçişleri Bakanlığı Bilişim personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - İçişleri Bakanlığı Bilişim personeli alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - İçişleri Bakanlığı Bilişim personeli alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - İçişleri Bakanlığı Bilişim personeli alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)