İBB Sağlık Daire Başkanlığı 220 Memur Alımı Yapacak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sağlık Daire Başkanlığı yetkililerinden yapılan açıklamada 220 personel alımı yapılacağı bilgisi paylaşıldı.

Kamu Personeli Alımı 04.03.2020, 09:00
İBB Sağlık Daire Başkanlığı 220 Memur Alımı Yapacak

Başvurular İBB Kariyer Portalından Yapılacak

İBB sözcüsü olarak görev yapan Murat Ongun tarafından yapılan açıklamada İBB Sağlık Daire Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere toplamda 220 personel alımı yapılacağı belirtildi. Personellerin farklı branşlardan olacağı aktarılırken bu branşlara ait detaylı bilgi verilmedi. Ayrıca İBB sözcüsü Ongun, iş vaadiyle dolandırıcılık vakalarına karşı da vatandaşları uyardı. Ongun, başvuruların sadece İBB kariyer portalı üzerinden gerçekleşeceğini ifade etti. Bu kapsamda para talep ederek işe sokma vaadi verenlere karşı dikkatli olunmalıdır. 

Bu iş ilanlarına başvurmak isteyen adaylar İBB resmi kariyer sayfasını takip etmelidir. Ayrıca İBB’nin bölgesel istihdam ofisleri de bulunmaktadır. Adaylar bu ofisleri ziyaret ederek açık iş ilanları konusunda da bilgi sahibi olabilirler. 
İlanların ne zaman yayınlanacağı konusunda da İBB tarafından bir açıklama gelmedi. Ancak ilanların düşmeye başlaması ile birlikte sizler de sitemizden bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca İBB kariyer portalına üye olarak hali hazırda açık bulunan ilanlara da başvurarak işe girme ihtimalinizi güçlendirebilirsiniz. İBB’ye yapılacak olan alımlar taşeron kapsamında değil kadrolu olarak yapılacaktır. Dolayısıyla kadro güvencesi olacak ve işten çıkarılma korkusu da olmayacaktır.

Tam zamanlı ve belirsiz süreli olacak bu iş ilanları hakkında sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)