İBB Proje Mühendisi Alımı Yapılacak

İBB birimlerine personel alımı yapılacak. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları duyurusu bilgilerinde İBB İstanbul şehir hatları kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet Proje Mühendisi alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 03.04.2021, 00:24 04.04.2021, 00:06
İBB Proje Mühendisi Alımı Yapılacak

İBB Proje Mühendisi Alımı Yapılacak

İBB birimlerine personel alımı yapılacak. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları duyurusu bilgilerinde İBB İstanbul şehir hatları kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet Proje Mühendisi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İBB Proje Mühendisi alımı ilanı son başvuru tarihi 09.04.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak için aşağıda yazılı olan link üzerinden online olarak başvuru yapmaları gerekiyor.

https://kariyer.ibb.istanbul

Resmi ilan belgesi aşağıdadır. Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞART BİLGİLERİ

1 - İBB Proje Mühendisi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bay ve bayanların TC vatandaşı olması gerekiyor.

2 - İBB Proje Mühendisi ilanına başvuru yapmak isteyen tüm vatandaşların kamu haklarından mahrum bulunmaması şartı bulunmakta.

3 - İBB Proje Mühendisi ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - İBB Proje Mühendisi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - İBB Proje Mühendisi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - İBB Proje Mühendisi ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - İBB Proje Mühendisi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - İBB Proje Mühendisi ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - İBB Proje Mühendisi ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İBB Proje Mühendisi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. İBB Proje Mühendisi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. İBB Proje Mühendisi ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. İBB Proje Mühendisi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. İBB Proje Mühendisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. İBB Proje Mühendisi ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)