İBB Memur Alımı Yapacak

Personel alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı ilanlarında İstanbul Büyükşehir Belediyesi kuruluşu olan BİMTAŞ kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Yönetici asistanı alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 26.02.2021, 09:56 27.02.2021, 00:35
İBB Memur Alımı Yapacak

İBB Memur Alımı Yapacak

Personel alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı ilanlarında İstanbul Büyükşehir Belediyesi kuruluşu olan BİMTAŞ kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Yönetici asistanı alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

BİMTAŞ personel alımı ilanı son başvuru tarihi 02.03.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin https://kariyer.ibb.istanbul/IlanDetail/ShowIlanDetails?ilanID=5 genel başvuru alanından başvuru yapmaları gerekiyor.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - BİMTAŞ ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 - BİMTAŞ ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 - BİMTAŞ ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - BİMTAŞ ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - BİMTAŞ ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - BİMTAŞ ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - BİMTAŞ ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - BİMTAŞ ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - BİMTAŞ ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. BİMTAŞ ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. BİMTAŞ ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. BİMTAŞ ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. BİMTAŞ ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. BİMTAŞ ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. BİMTAŞ ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı