İBB İSPER Kurumuna Acil Tıp Teknisyeni Alımı

İBB İSPER iş ilanları bilgisi yayınlandı. Yayınlanmış olan iş ilanı bilgilerinde İBB İstanbul büyükşehir belediyesi İSPER AŞ birimlerinde çalıştırılması için 3 adet Acil Tıp Teknisyeni alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 11.05.2021, 10:50
İBB İSPER Kurumuna Acil Tıp Teknisyeni Alımı

İBB İSPER Kurumuna Acil Tıp Teknisyeni Alımı

İBB İSPER iş ilanları bilgisi yayınlandı. Yayınlanmış olan iş ilanı bilgilerinde İBB İstanbul büyükşehir belediyesi İSPER AŞ birimlerinde çalıştırılması için 3 adet Acil Tıp Teknisyeni alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İBB İstanbul byükşehir belediyesi İSPER AŞ 3 Acil Tıp Teknisyeni alımı ilanı son başvuru tarihi 14.05.2021 olarak açıklandı

Uzundere Belediyesi 3 Acil Tıp Teknisyeni alımı için başvuru yapmak isteyen bütün adayların İBB İstanbul byükşehir belediyesi İSPER AŞ mail adresinden başvuru yapmaları gerekiyor.

Mail adresi aşağıda yazılıdır. Özgeçmişinizi mail adresine yollamanız gerekiyor.

basvuru@isper.istanbul

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Acil Tıp Teknisyeni İBB İSPER ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 - Acil Tıp Teknisyeni İBB İSPER ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 - Acil Tıp Teknisyeni İBB İSPER ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - Acil Tıp Teknisyeni İBB İSPER ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - Acil Tıp Teknisyeni İBB İSPER ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - Acil Tıp Teknisyeni İBB İSPER ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - Acil Tıp Teknisyeni İBB İSPER ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - Acil Tıp Teknisyeni İBB İSPER ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - Acil Tıp Teknisyeni İBB İSPER ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Acil Tıp Teknisyeni İBB İSPER ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Acil Tıp Teknisyeni İBB İSPER ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Acil Tıp Teknisyeni İBB İSPER ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Acil Tıp Teknisyeni İBB İSPER ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Acil Tıp Teknisyeni İBB İSPER ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Acil Tıp Teknisyeni İBB İSPER ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)