İBB İSPER 4 Proje Yöneticisi Alımı Yapacak

Personel istihdamı için iş ilanı yayınlandı. İlan edilmiş olan duyurularda İstanbul Büyükşehir Belediyesi İSPER AŞ birimlerinde çalıştırılmak üzere toplamda 4 Proje Yöneticisi alımı gerçekleştirilecek.

Kamu Personeli Alımı 23.04.2021, 17:14 24.04.2021, 13:14
İBB İSPER 4 Proje Yöneticisi Alımı Yapacak

İBB İSPER 4 Proje Yöneticisi Alımı Yapacak

Personel istihdamı için iş ilanı yayınlandı. İlan edilmiş olan duyurularda İstanbul Büyükşehir Belediyesi İSPER AŞ birimlerinde çalıştırılmak üzere toplamda 4 Proje Yöneticisi alımı gerçekleştirilecek

BAŞVURU BİLGİLERİ

İSPER AŞ Proje Yöneticisi ilanı son başvuru tarihi 25.04.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen bütün şahısların aşağıda yazılı olan mail adresine özgeçmişlerini yollamaları gerekiyor.

basvuru@isper.istanbul

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - İBB İSPER 4 Proje Yöneticisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 - İBB İSPER 4 Proje Yöneticisi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 - İBB İSPER 4 Proje Yöneticisi ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - İBB İSPER 4 Proje Yöneticisi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - İBB İSPER 4 Proje Yöneticisi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - İBB İSPER 4 Proje Yöneticisi ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - İBB İSPER 4 Proje Yöneticisi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - İBB İSPER 4 Proje Yöneticisi ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - İBB İSPER 4 Proje Yöneticisi ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İBB İSPER 4 Proje Yöneticisi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. İBB İSPER 4 Proje Yöneticisi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. İBB İSPER 4 Proje Yöneticisi ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. İBB İSPER 4 Proje Yöneticisi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. İBB İSPER 4 Proje Yöneticisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. İBB İSPER 4 Proje Yöneticisi ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)