İBB En Az Lise Personel Alımı! Başvuru Başladı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından yayınlanan ilana göre İBB kariyer sayfası üzerinden personel alımı başvurusu başladı. Mekanik teknik personel alımı başvuruları için başvuru şartları ve detayları haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 28.01.2020, 20:05
İBB En Az Lise Personel Alımı! Başvuru Başladı

Kariyer sayfası üzerinden duyurulan İBB İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığında istihdam edilmek üzere mekanik teknik personel alımı başvuru şartları ve görevleri ile başvuru linki haberimizde verilmiş olup ilgili adaylar başvuru şartlarına haiz olması durumunda başvurularını hemen yapabilir.

Mekanik teknik personel başvuru şartları; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum bulunmaması, Meslek Yüksekokulları ile Meslek liselerinin tesisat teknolojisi bölümlerinden mezun olması, Havuz operatörlüğü tercih sebebi sayılması, Uyumlu çalışma prensiplerine sahip olması ve erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.

İBB personel alımı görevleri; İstanbul İBB spor tesislerinin mekanik sistemlerini çalışır ve sistemlerinin hazır şekle getirmesi gerekiyor. Başvuracaklar için İstanbul Avrupa yakasındaki ilçeler ile Anadolu yakasında bazı ilçelerinde ikamet edenlerin başvuruları kabul edilmektedir.

İBB personel alımı başvuru için Tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@