İBB En Az Lise Mezunu Personel Alımı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi yayımladığı ilan ile en az lise mezunu personel alımı yapacağını duyurdu. Başvuru şartları, başvuru şekli ve detayları haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 23.10.2019, 15:05 23.10.2019, 15:09
İBB En Az Lise Mezunu Personel Alımı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan ilan kapsamında farklı pozisyonlarda istihdam edilmek üzere en az lise mezunu personel alımı yapacağını duyurdu. Peki başvuru şartları neler, kimler başvuruda bulunabilir.

Yayımlanan ilan kapsamında İBB ihtiyaç doğrultusunda personel alımı yapılacağını ve bu personellerin “ispark” ve " güvenlik görevlisi alımı "  saha otopark personeli olarak istihdam edileceklerini duyurdu. Başvuruda bulunacak adaylar en az lise mezunu olması, iletişim becerisi sahibi olması, görevini yaparken her hangi bir sağlık sorunun bulunmaması, B sınıfı ehliyete sahip ve iyi derecede araç kullanıyor olması aranan şartlar arasında yer almaktadır.

Başvuracak adaylardan en az lise mezunu olması dışında her hangi bir nitelik aranmamaktadır. İş başvurusu için öz geçmişli “ CV “ yöntemiyle başvuru formunu doldurarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra diğer personel ihtiyaçlarının bulunduğu branşlara alımlarda bu şekilde olacağından dolayı başka pozisyonlarda alım yapılacağından dolayı iş imkanı elde edebilirsiniz.

İBB iş başvurusu personel alımı için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)