İBB 2 Finans ve Hazine Şefi Alıyor

İBB kariyer üzerinden yayınlanan ilan ile finans ve hazine şefi olarak 2 personel alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 22.03.2020, 22:40
İBB 2 Finans ve Hazine Şefi Alıyor

Başvuru Koşulları

İBB tarafından 20 Mart tarihinde yayınlanan ilan ile şef alımı için başvuru koşulları belli oldu. Alınacak olan kişiler İBB ile başta bankalar olmak üzere diğer finansal kuruluşlarla iletişim, iş ve işlemleri sağlayacaktır. 

İstanbul Anadolu ya da Avrupa yakasında ikamet eden kişiler başvuru yapabilecektir. Adaylar en az lisans mezunu olmalıdır. 10 yıllık deneyim şartı aranmaktadır. Bu 10 yılın en az 5 yılı finans alanında yöneticilik pozisyonunda olmalıdır.

Finansal operasyonlar alanında deneyimli olan, banka ilişkilerinin yönetiminde daha önce çalışmış, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen kişiler başvuru yapabilecektir. 

Nasıl Başvuru Yapılır?

Yukarıdaki başvuru koşullarını sağlayan adaylar başvuru yapabilecektir. Başvurular sadece İstanbul Büyükşehir Belediyesi web sitesi üzerinden elektronik olarak yapılacaktır. Adaylar sitede yer alan kariyer sekmesi üzerinden başvurularını yapacaktır. Burada yer alna formu doğru ve eksiksiz şekilde doldurmaları gerekir. Ayrıca evrak teslimi istenmeyecektir.

Adayların başvuruları alınarak değerlendirilecektir. Uygun görülen kişiler görüşmeye alınacaktır. Yapılan görüşme neticesinde başarılı görülenler işe alınacaktır. İşe kabul edilen adaylar belge teslimi yapacaktır. 

Alınan kişiler finans ve hazine şefi olarak istihdam edilecektir. Bu kişiler İBB adına banka ve diğer finans kuruluşları ile yapılan müzakere, iş ve işlemleri yürüteceklerdir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)