HSK En Az İlkokul Mezunu 45 Sürekli İşçi Alıyor

Hakimler ve Savcılar Kurulu bünyesinde istihdam edilecek en az ilkokul mezunu birçoğunda KPSS şartı bulunmayan 45 sürekli işçi alınacaktır.

Kamu Personeli Alımı 15.02.2019, 14:20 18.02.2019, 08:52
HSK En Az İlkokul Mezunu 45 Sürekli İşçi Alıyor

Devlet Personel tarafından yapılan resmi ilan ile Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu tarafından KPSS puan şartı aranmadan en az ilkokul mezunu ve tamamı Ankara ilinde çalıştırılmak üzere 45 Sürekli İşçi kura ve sınav ile alınacak.

Alınacaklar personel 21 kişi temizlik görevlisi, 1 kişi sıhhi tesisatçı, elektrikçi 1 kişi, şoför yolcu taşıma 15 kişi, mobilyacı 1 kişi, bahçıvan 1 kişi ve bilgisayar teknolojisi teknikeri 5 kişi olarak yapılacak.
Temizlik görevlisi 21 en az ilkokul mezunu ve 18 ile 35 yaş aralığında olması gerekmektedir. KPSS şartı yok.

Sıhhi tesisatçı 1 kişi Meslek liselerinin sıhhi tesisat, ısıtma ve sıhhi tesisat, tesisat teknolojisi, tesisat teknolojisi (ısıtma ve doğalgaz), tesisat teknolojisi( ısıtma doğalgaz iç tesisatçılığı), tesisat teknolojisi ( ısıtma- doğalgaz sebeke tesisatçılığı) bölümlerinden mezun olmak. Meslek Yüksekokulların; Sıhhi Tesisat, Sıhhi Tesisat ve Doğalgaz, Doğalgaz Isıtma ve Sıhhi Tesisat Teknolojisi bölümlerinin birinden mezun olmak. KPSS aranmıyor.

Elektrikçi 1 kişi Meslek liselerinin elektrik, bobinajcılık, elektrik- elektronik, elektirik-elektronik teknolojisi, otomatik kumanda, elektrikcilik, elektrik tesisatcılığı, elekromekanik taşıyıcılarlar, endüstirel elektronik, elektronik bölümlerinden birinden mezun olmak. Meslek Yüksekokulların; Elektrik, Elektrik Teknolojisi, Elektrik-Elektronik, Elektrik- Elektronik Teknikerliği bölümlerinin birinden mezun olmak. KPSS’siz alım yapılacak.

Şoför olarak yapılacak alım da ise 15 kişi alınacak ve adayların 25 yaş ile 35 yaş aralığında olması, herhangi bir ön lisans mezunu olması, en az B sınıfı (manuel vites) sürücü belgesine başvuru tarihi itibarıyla 3 yıldan fazla süredir sahip olması. Psikoteknik değerlendirme belgesine sahip olması, KPSS en az 60 puan alması gerekmektedir.

Mobilyacı 1 kişi Meslek Liselerinin mobilya ve dekorosyan, ahşap teknolojisi, ağaç işleri, mobilyacılık, iç mekan tasarımı bölümlerinden mezun olmak. Meslek Yüksek Okulların, Mobilya ve Dekorasyon bölümlerinden mezun olmak. KPSS şartı yok.

Bahçıvan 1 kişi Meslek liselerinin; peyzaj bölümü mezunu olmak veya lise mezunu olmanın yanında bahçecilik/çicek düzenlemeciliği dalında ustalık veya kalfalık belgesine sahip olmak. Meslek Yüksekokulların; Peyzaj ve Süs Bitkileri bölümünden mezun olmak. KPSS olmadan alım yapılacak.

Bilgisayar teknolojisi teknikeri 5 kişi Meslek Yüksekokulların; Bilgisayar ve enformasyon sistemleri, bilgisayar donanımı, bilişim sistemleri ve teknolojileri, bilgisayar teknolojileri ve yönetimi, bilgisayar teknolojisi, bilgisayar teknolojileri ve bilişim sistemleri, muhabere ve elektronik bilgi sistemleri programlarının birinden mezun olmak. En az KPSS 60 puan şartlı alım olacaktır.

Başvuru için herhangi bir ibare verilmemiş olup 18 Şubat 2019’da İŞKUR İlanları üzerinden yayınlanması bekleniyor. 22 Şubat 2019 başvuru bitiş tarihi olarak verilmiştir.

Hakimler ve Savcılar Kurulu sürekli İşçi alımı kadro dağılımı için tıklayınız. Alım ilanını incelemek için tıklayınız.


 

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (9)
Anadolu 2 yıl önce
Yaş ilginç .emeklilik kaç işçi alımlarında yaş siniri kaç . bu ne çelişki :)
Nevin sansar 2 yıl önce
Çay ve ofiste elemanı 4 yıllık deneyim var
necati bastan 2 yıl önce
temizilk
Abdullah çavuçe 2 yıl önce
Dogalgaz ve Sıhhi tesisatcisiyim
Mehmet Tolar 2 yıl önce
Torpili olmayan Lara neden iş yok Taşören sistemi kalksın anafirmalara çalışsın millet asgari ücret le çalışanları raporu 2gun ise söyleyenlerin pazar günü nun ücretini kesiyolar asgari geçim ücreti ni kesiyorlar bunların Allah belasını versin ve bunları şikayet edecek mercih neresi olduğunu biliyoruz.
Davut sarıçiçek 2 yıl önce
Ben kayseri de ikamet ediyorum sıhhi tesisat teknolojileri kalfalık ustalık belgelerim var ilk okul mezunu yum kayseri de HSK veya ADLİYEYE işçi alımı varmı selamlar
ahmet çokça 2 yıl önce
iş arıyorum iç sizimsizin her türlü iş yapabilirim
Celal çüllü 2 yıl önce
Şöför temizlikçi
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın