Horasan Öğretmenevi Personel Alımı

Öğretmenevi kurumu personel alımı yapmak için ilan yayınladı. Yayınlanmış olan ilanda Horasan Öğretmenevi bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet Aşçı Alımı gerçekleştirecek.

Kamu Personeli Alımı 21.10.2020, 15:53
Horasan Öğretmenevi Personel Alımı

Horasan Öğretmenevi Personel Alımı

Öğretmenevi kurumu personel alımı yapmak için ilan yayınladı. Yayınlanmış olan ilanda Horasan Öğretmenevi bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet Aşçı Alımı gerçekleştirecek.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Horasan Öğretmenevi Aşçı Alımı ilanı son başvuru tarihi 23.10.2020 olarak açıklanmıştır.

Horasan Öğretmenevi Aşçı alımı ilanına başvurular İŞKUR sitesi üzerinden yapılıyor. İŞKUR sitesine şifreniz ile giriş yapınız. İŞ İLANLARI bölümünde İŞ YERİ ÜNVANI kısmına HORASAN ÖĞRETMENEVİ YAZIN ve ARA butonuna tıklayınız.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005733007

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Horasan Öğretmenevi Aşçı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2. Horasan Öğretmenevi Aşçı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3. Horasan Öğretmenevi Aşçı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin bilinçli bir şekilde işlenmiş bir suçtan ötürü bir yıl veyahut daha fazla süreler ile hapis cezasına çarptırılmamış olmak gerekiyor.

4. Horasan Öğretmenevi Aşçı alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak gerekiyor.

5. Horasan Öğretmenevi Aşçı alımı ilanına başvuracak Hileli iflas suçu işlememiş olması gerekiyor.

6. Horasan Öğretmenevi Aşçı alımı ilanına başvuracak İflasına fesat karıştırmaması gerekmektedir.

İSTENİLEN BELGELER

1. Horasan Öğretmenevi Aşçı alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Horasan Öğretmenevi Aşçı alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin Diplomalarının aslı veyahut noter tarafından onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Horasan Öğretmenevi Aşçı alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin Yabancı Okullardan Mezun olmuş bay ve bayan adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Horasan Öğretmenevi Aşçı alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin KPSS Sonuç Belgesinin ÖSYM sitesinden alınan barkotlu bilgisayar çıktısı lazımdır.

5. Horasan Öğretmenevi Aşçı alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

6. Horasan Öğretmenevi Aşçı alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

7. Horasan Öğretmenevi Aşçı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)