Hazine ve Maliye Bakanlığı 175 Memur Alımı Gerçekleştirecek

Hazine ve Maliye Bakanlığı memur alımı için ilan yayınladı. Yayınlanmış olan ilanda Hazine ve Maliye Bakanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 175 adet Vergi Müfettiş Yardımcı alımı gerçekleştirecek.

Kamu Personeli Alımı 07.11.2020, 00:00 08.11.2020, 13:35
Hazine ve Maliye Bakanlığı 175 Memur Alımı Gerçekleştirecek

Hazine ve Maliye Bakanlığı 175 Memur Alımı Gerçekleştirecek

Hazine ve Maliye Bakanlığı memur alımı için ilan yayınladı. Yayınlanmış olan ilanda Hazine ve Maliye Bakanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 175 adet Vergi Müfettiş Yardımcı alımı gerçekleştirecek.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Hazine ve Maliye Bakanlığı Vergi müfettiş yardımcısı alımı ilanı başvur tarihi 16.11.2020 tarihinde başlayacak ve 27.11.2020 tarihinde son bulacaktır.

Başvuruda bulunmak isteyen kişilerin Hazine ve Maliye bakanlığının resmi internet https://www.hmb.gov.tr sitesi üzerinden başvuru işlemlerini yapması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Vergi müfettiş yardımcısıAlımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Vergi müfettiş yardımcısıAlımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Vergi müfettiş yardımcısıAlımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Vergi müfettiş yardımcısıAlımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Vergi müfettiş yardımcısıAlımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Vergi müfettiş yardımcısıAlımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Vergi müfettiş yardımcısıAlımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. Vergi müfettiş yardımcısıalımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Vergi müfettiş yardımcısıalımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Vergi müfettiş yardımcısıalımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Vergi müfettiş yardımcısıalımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Vergi müfettiş yardımcısıalımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Vergi müfettiş yardımcısıalımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Vergi müfettiş yardımcısıalımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Vergi müfettiş yardımcısıalımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Vergi müfettiş yardımcısıalımı ilanına başvuracak ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Vergi müfettiş yardımcısıalımı ilanına başvuracak ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Vergi müfettiş yardımcısıalımı ilanına başvuracak kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Vergi müfettiş yardımcısıalımı ilanına başvuracak kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Vergi müfettiş yardımcısıalımı ilanına başvuracak kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Vergi müfettiş yardımcısıalımı ilanına başvuracak kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Veli aksu 8 ay önce
Kpss puanı gerekiyormu kaç puan gerekiyor