Hazine ve Maliye Bakanlığı 100 Kamu Personeli Alımı Yapacak

Yayınlanan ilan kılavuzuna göre Maliye Bakanlığı tarafından yayınlanan ilan kapsamında Ankara ve İstanbul’da istihdam etmek üzere 100 Uzman Yardımcısı kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. İşte atama şekli ve detaylar…

Kamu Personeli Alımı 08.01.2020, 00:01 08.01.2020, 00:27
Hazine ve Maliye Bakanlığı 100 Kamu Personeli Alımı Yapacak

Maliye Bakanlığı kamu personeli alımı yapacağını duyurarak başvuruda bulunacak adayların 4 yıllık üniversite mezunu adaylar arasından uzman yardımcısı olarak görevlendirilmek üzere 100 kamu personeli alımı yapılacağı duyurulmuştur.

Hazine ve Maliye Bakanlığının resmi web adresi üzerinden başvurular kabul edilecek olup ilgili adayların başvuruları 27 Ocak 2020 tarihi itibariyle başlayacak olup 7 Şubat 2020 tarihinde başvurular sona ereceği duyurulmuştur.

Alınacak uzman yardımcısı giriş sınavı Başkent Ankara’da yapılacak olup sınav duyurusu Bakanlık tarafından duyurulacaktır. Tebligat niteliğinde olup adayların süreci takip etmeleri gerekmektedir.

Hazine ve Maliye Bakanlığı uzman yardımcısı kamu personeli alımı statüsünde 100 sözleşmeli personel olarak istihdam edileceği duyurulmuş olup ilgili adaylar ilan kılavuzunu incelemek için TIKLAYINIZ.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@