Hayrabolu Dayanışma Vakfı Güncel Memur Alımı İlanı Yayınladı

Kamu kurumu tarafından güncel olarak son dakika yayınlanmış memur alımı ilanları bilgisinde Tekirdağ ili Hayrabolu sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı içinde çalıştırılmak üzere sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 01.10.2021, 11:28 02.10.2021, 00:49
Hayrabolu Dayanışma Vakfı Güncel Memur Alımı İlanı Yayınladı

SYDV personel alımı ilanları kapsamı açıklanmış duyurulara başvuru yapacak olan adayların iktisadi ve idari bilimler fakültesi mezunu olmaları gerekmekte.


Başvuru Bilgileri Nedir?


SYDV kurumu personel alımı son başvuru tarihi 04.10.2021.

Başvurular aşağıda yazılı link üzerinde E devlet girişi yapılarak gerçekleştirilecektir.

https://vakifilan.ailevecalisma.gov.tr/AnnouncementList.aspx


Başvuru Şartları Nedir?


Kamu memur alımı ilanları için başvurmak isteyenlerin KPSS sınavından en az 60 puan almış olmaları, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak ve Görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşımak gerekmekte.

Güncel personel alımı için görev yapacak şahısların vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olması, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve En az B sınıfı ehliyete sahip olmak ve aktif olarak araç kullanabiliyor olması gerekiyor.

Son dakika işçi alımı için gerekli işlemleri yapmak isteyenlerin İyi derecede bilgisayar programlarından Windows, Word, Excel, PowerPoint kullanabiliyor olmak grafik ve slayt hazırlama konusunda tecrübeli olması ayrıca bilgisayar sertifikası zorunlu tercih nedenidir.

Başvuracak olan vatandaşların 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarından mezun olmak. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İktisat Fakültesi, İşletme Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi ile Sosyoloji, Psikoloji, Halkla İlişkiler ve Sosyal Hizmetler Bölümlerinin birinden mezun olması ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı