Havayolu Şirketi PEGASUS Kabin Memuru Alıyor

Yayımlanan ilana göre PEGASUS havayolu şirketi kabin memuru alımı başvurularını alıyor. İlgili adayların başvuru yapmaları için haberimizin devamında başvuru ekranı konulmuştur. Tüm detaylarıyla haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 02.12.2019, 09:04
Havayolu Şirketi PEGASUS Kabin Memuru Alıyor

PEGASUS havayolu şirketi tarafından yayımlanan ilana kapsamında tecrübe aranmaksızın kabin memuru alımı yapmaktadır. İlgilenen adaylar için başvuru süreci başlamış olup internet ortamında e-mail yolu kullanılarak başvurularını rahatlıkla gerçekleştirebilirler.

PEGASUS başvuruları sadece Hasan Kalyoncu Üniversitesi sürekli eğitim merkezi üzerinden yapılacak olup başka türlü yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Başvurusu kabul edilen adaylar, başvuru gibi e-mail yöntemi ile bilgilendirilecektir.

Başvurusu kabul edilmiş adaylar boy, kilo, İngilizce tartımları yapıldıktan sonra farklı bir günde mülakata çağrılır. Olumlu veya olumsuz olan bütün adaylara e-mail yöntemi ile kesin bir dönüş yapılmaktadır.

Adaylarda aranan şartlar; T.C. vatandaşı olması, en az ön lisans mezunu olması, iyi derecede İngilizce bilmesi tercih sebebi olacak, bayan adaylar 1.60 ile 1.75 ve bay adaylar 1.70 ile 185 boy aralığında olması isteniyor. Yaş olarak 30 yaşını aşmamış, kabin memuru üniforması giydiğinde dövmesi görünmemesi, yurt içinde uzun süreli konaklama engeli olmayan ve İstanbul adresli ikameti olması isteniyor.

PEGASUS kabin memuru alımı başvuru için tıklayın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)