Havayolu Şirketi En Az Lise Mezunu Personel Alımı

Havayolu şirketi Emirates yayımladığı ilan ile en az lise mezunu adaylar arasından personel alımı yapacağını duyurdu. İlgili adaylar için başvuru şartları ve diğer detayları neler…

Kamu Personeli Alımı 23.12.2019, 00:37
Havayolu Şirketi En Az Lise Mezunu Personel Alımı

Yayımlanan ilan kapsamında Emirates havayolu şirketi tarafından istihdam etmek üzere personel alımı yapacağını ilan etti. İhtiyaç duyulan personel alımı için başvuru şartları ve detayları ile haberimiz içeriğinde yer almaktadır. Alınacak personeller farklı kriterlerde kabin memuru alacağını ve pozisyonlar aşağıda verilmiştir.

Başvuru şartları neler; Yayımlanan alım duyurusunda başvuru şartlarına göre en az 21 yaşında olmak gerekiyor. Bunun dışında adayların ayak uçlarında dururken 212 cm yüksekliğe kollarıyla ulaşabilir olması şartı vardır.

Aranan şartlar arasında İngilizce’yi kusursuz kullanma ve boy olarak da en az 160 cm uzunluğunda olunması gerekmektedir. Başvuru yapılacak pozisyonların bir kısmında tecrübe aranırken bir kısmında tecrübe aranmamaktadır. Tecrübeli personel alımında maaşlar da yüksek verileceği açıklandı.

Başvurular nasıl gerçekleştiriliyor; Emirates başvuruları sözlü sınavlarla gerçekleştirilecek. Personel alımı Ankara ve İzmir illerinde yapılacak görüşmeyle belli olacak. Adaylar 27 Aralık 2019 tarihinde saat 09:00'da Sheraton Ankara Otel ve Kongre Merkezi’nde toplanacak.  İzmir ilinde ise 29 Aralık 2019 tarihinde saat 09:00 itibariyle Wyndham Grand İzmir Özdilek’te görüşme yapılacağı duyuruldu.

Kabin Memuru alımı başvurusu için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Şeyda Gökçe 1 yıl önce
Sirketin güvenilir calışabilecegim kariyer yapabileceğim bir kurulus olduğunu gördüm