Havayolu Şirketi 81 İl’de En Lise Kabin Memuru Alımı

Yayımlanan ilan kapsamında Sunexpress havayolu şirketi 81 İl’de en az lise mezunu bay ve bayan adaylar arasından kabin memuru alımı yapacağını duyurdu. İlgili adayların başvuruları online olarak yapılmakta olup başvuru şartları ve detayları haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 10.12.2019, 00:01
Havayolu Şirketi 81 İl’de En Lise Kabin Memuru Alımı

Havayolu şirketi tarafından yayımlanan ilan kapsamında 81 İl’den başvurulara açık olan kabin memuru alımı yapacağını duyurdu. Alıma en az lise mezunu bay bayan adaylar arasından yapılacağı ilan edilmiş olup Sunexpress havayolu şirketinde çalışacak güler yüzlü adaylar aranmaktadır.

Başvuru kriterleri neler; İlgili adayların başvuru kriterleri arasında en az lise mezunu olması ve yurt dışında okumuş olanların denklik belgelerinin bulunması, 20 ila 35 yaş aralığında olması, Türkçe ve İngilizceyi iyi derecede biliyor olmanız, erkek adaylar için 1.60 ile 1.85 cm aralığında boyu ve orantı olarak kiloya sahip olması, bayan adaylar için ise 1.55 ile 1.80 cm uzunluğunda ve orantılı kiloya sahip olunması, iyi derecede yüzme biliyor olması, güler yüzlü olması, dış görünüşe özen gösteriyor olması gerekmektedir.

Sunexpress sınav merkezleri Ankara, Antalya, İzmir ve İstanbul’da bulunmakta olup başvuruda bulunacak adayların kriterleri uyması halinde yukarıda saydığımız sınav merkezlerine davet edileceği duyurulmuştur.

Kabin memuru alımı 2 aşamadan oluşmaktadır. 1- Online olarak 100 soruluk seviye tespit sınavı ve İngilizce pratik mülakatı “ online sınav için şifre gönderilecek” 2- Kurul mülakatı ile işe alım sürecini tamamlamış olacaksınız. Bunun dışında her hangi bir şekilde başvurular alınmamakta olup aşağıdaki linkten başvurunuzu yapabilirsiniz.

Sunexpress kabin memuru alımı için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)