Havayolu Şirketi 15 Bin TL ile Kabin Memuru ve Ekibi Alımı Sona Eriyor

Yayımlanan ilan'a göre yabancı havayolu şirketi 15 bin TL maaş ile memur alımı yapmaktadır. 19 Nisan tarihinde şartlara uyuyorsanız başvuru yapabilirsiniz tüm detaylar haberimizin içinde yer almakta...

Kamu Personeli Alımı 18.04.2019, 09:47
Havayolu Şirketi 15 Bin TL ile Kabin Memuru ve Ekibi Alımı Sona Eriyor

Türkiye'de Dubai Emirates havayolu şirketi tarafından çıkılan duyuru da 15 bin TL maaş ile kabin memuru alımı ve kabin ekibi alımı yapıyor. 19 Nisan 2019 tarihinde Antalya ilinde yapılacak olan seçim başvuru ve şartları aşamaları nelerdir.

Adayların başvuru yapabilmesi için en az 21 yaşında olması

Minimum 160 cm boyda

Lise mezunu

Ayakuçlarında dururken 212 cm lik kol erişimi

Akıcı bir şekilde İngilizce bilmek

Üniformanın içerisindeyken herhangi bir yerinde dövme görünmemesi

Eğitim boyunca yeni ortama geçişi sırasında destek olacak bilgiler, Dubai'deki Eğitim Merkezinde verilecektir.

Eğitim süresince güvenlik ve acil durum prosedürü eğitimi uçak ve yolcuların güvende olmasını sağlamak için akıl bilgi ve becerileri sağlayacak eğitimler den geçecek, eğitim uçak ekipmanı yangına müdahale uçuş sırasında acil durumlar ve tahliye kapsayacak tüm eğitimler verilecektir.

Ayrıca grup medikal eğitimleri verilecek bu eğitimlerde Herhangi bir tıbbi olayda karşılaşması halinde kanama Yanıklar acil doğum veya çeşitli tıbbi durumlar da ne yapılması gerektiğini bu eğitimlerde alacaktır.

Güvenlik eğitimi nedeni asılsız davranış sabotaj ve kaçırma gibi yasadışı müdahalelerde yönetmek, önlemek ve ayrıca kişisel güvenlik kaygılarını da ele alarak beceriler ve teknikler sağlayacak bilgileri verilecektir. Bu eğitimlerin yanı sıra adayların sağlıklı bir yaşam tarzını takip etmek cilt bakımı, tırnak bakımı, saç bakımı, boya ve parfüm gibi toplumsal yaşam tarzlarına bakılacak. Adaylar 14 gün hizmet eğitimi ve 4 aya kadar öğrenme geliştirme bilgi ve becerilerini alacak hizmet değerlendirilmesi son aşamada yapılacaktır.

Ayrıca adayların atlamaya ve uçmaya hazır olup olmadıkları test edilecek. Başvurular 19 Nisan Salı günü: Hotel Holiday ıın lara Antalya adresinde yapılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)