Havaş En Az İlkokul Mezunu 20 Şoför Alıyor

Havaş Havaalanları Yer Hizmetleri A.Ş. bünyesine iş kur tarafından yapılan ilanlara 20 (Yirmi) en az ilkokul mezunu şoför yük taşıma personeli alınacak.

Kamu Personeli Alımı 06.02.2019, 20:14 06.02.2019, 22:00
Havaş En Az İlkokul Mezunu 20 Şoför Alıyor

İşkur personel alım ilanı ile Havaş Havaalanları Yer Hizmetleri A.Ş. ye en az ilkokul mezunu şoför-yük taşıma personeli alımı yapılıyor.

4822447 numaralı Antalya İş kur il müdürlüğü tarafından yapılan ilanla Havaş Havaalanı Yer Hizmetleri A.Ş. bünyesine alınacak olan 20 (Yirmi) personel alım şartları şöyledir.

Başvuracak adayların 18 yaş ile 45 yaş arasında olması, T.C. vatandaşı olması, E,C, veya D sınıfı ehliyet sahibi olan, takım çalışmasına yatkın, vardiyalı sistemde çalışabilecek, alınacak personeller sadece şoförlük yapmayacak olup yükleme ve boşaltma işleri konusunda da ekipteki diğer kişilere yardımcı olabilecektir.

Alınacak personeller sezonluk çalıştırılacak olup başvuracak adayların tercihen Antalya ilinde ikamet etmesi gerekmektedir. Görüşmeler 12 Şubat 2019 ve 15 Şubat 2019 tarihinde Konyaaltı iş kur da yapılacak.

Adaylar başvurularını işkur il müdürlüklerine 1 adet fotoğraf ile 01 Mart 2019 tarihine kadar yapılması gerekmektedir.
 

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (3)
rumuz 2 yıl önce
Çok ararsiniz hem sezonluk hem hamallik yapacakmis dalgami geçiyorsunuz siz iş güvenliği kurallarına aykırı bir ilan şoförün işi şoförlük tür beden işçiliği değil! !!
Siz hiç THY havayolu şirketinin pilotları işe alırken iş tanımında pilotlugun yanında kargo bölümüne valizlerin taşınmasına yardım edicek uçak temizlicek lastik değişecek uçağı yikayacak diye yazıldığını gördünüzmü? Hayır göremezsiniz neden çünkü bu meslek değerli ve bulunmayan bir meslek pilot ucak uçurur alır 30 bin tl şoför araç sürer artı hamallik yapar alır asgari ücret adaletiniz Batsın
ISMAIL HEYDER 2 yıl önce
Her şey tamam
Özal erörs 2 yıl önce
Tm bende katılmak istiyorum 05454323665