Hava Limanlarına En Az Okur Yazar Kurumsal Firmalar 26 Personel Alıyor

İŞKUR iş ilanları ile kurumsal hava yolu firmaları bünyesine okur yazar ve ilkokul mezunu personeller alınıyor. İŞKUR ile büro memuru, beden işçisi personel alımı şartları ve hangi hava limanına alınacak?

Kamu Personeli Alımı 06.07.2019, 20:05 07.07.2019, 14:45
Hava Limanlarına En Az Okur Yazar Kurumsal Firmalar 26 Personel Alıyor

İŞKUR tarafından yapılan yeni iş ilanları incelemelerimizde kurumsal büyük firmalar tarafından en az ilkokul mezunu olarak hava limanlarında istihdam edilmek üzere büro memuru, beden işçisi işkur alımları yapılacak. İŞKUR işçi alımları kapsamındaki alımların İŞKUR ilan numaraları ve başvuru şartları haberimizde yer almakta.

00005055952 numaralı İŞKUR işçi alım ilanı ile 2 kişi beden işçisi Dalaman ve Bodrum-Milas hava limanlarında sezonluk engelli personeller alınacak. Adayların kadın erkek ilkokul mezunu olması, Saydikemer, Menteşe, Kavaklıdere, Ortaca, Dalaman, Yatağan, Ula, Muğla Merkez, Milas, Marmaris, Köyceğiz, Fethiye, Datça, Bodrum ikametli olması gerekmektedir. Adayların başvurularını 03 Ağustos 2019 tarihine kadar ilanda belirtilen telefon numarası ile irtibata geçmesi gerekmektedir.

00004985474 numaralı İŞKUR işçi alım ilanı ile 4 kişi beden işçisi olarak İstanbul da departmanlar arası evrak ve iş takibi, araç yıkama işlerinde çalıştırılacak personeller alınacak.  Adayların kadın erkek ilkokul mezunu olması, Arnavutköy, Beylikdüzü, Bahçelievler, Bağcılar, Küçükçekmece ikametli olması gerekmektedir. Adayların başvurularını 14 Temmuz 2019 tarihine kadar İŞKUR ilanı numarası ile İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak başvurularını yapması gerekmektedir.

00004985402 numaralı İŞKUR işçi alım ilanı ile 20 kişi en az okur yazar büro işçisi alımı yapılacak. Adayların kadın erkek en az okuryazar olması ve İstanbul ikametli olması gerekmektedir. Adayların başvurularını 14 Temmuz 2019 tarihine kadar İŞKUR ilanı numarası ile İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak veya İŞKUR hizmet binalarından başvurularını yapması gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Ayşe aslan 1 yıl önce
İzmir adliyesine personel
Aydın özden 1 yıl önce
Nasıl baş vuru yapabilirim